fbpx

Дайджест Capital Times 2022

0
Років
0
Закритих угод
0
проєктів у 13 галузях
0
інвестиційних професіоналів
Сергій Гончаревич

Керуючий партнер Capital Times, co-founder Бдагодійного Фонду “Діти Героїв”

2022 році ми у Сapital Times тримали свій інвестиційний фронт і, на мою думку, ми пройшли цей переломний рік гідно. Попри всі складнощі воєнного часу, ми закрили дві знакові угоди: щодо приєднання української SteelKiwi до міжнародної IT-групи та купівлі нашою «Біосферою» заводу в Румунії 1 бренду Alufix. Крім того, ми завершили 44 консалтингових проєкти.

Ці угоди довели, що навіть і умовах війни можна знайти нові можливості для українського бізнесу, який займає гідне місце на міжнародних ринках. Наші спеціалісти високо цінуються, а Європа відкрита для українських компаній, а використання інструментів M&A допоможе їм впевнено заявити про себе і швидко вирости.

Ми запустили два нових продукти для наших клієнтів: Wealth Management та фінансовий аутсорсинг, а також відкрили представництва в Польщі та Молдові. У новому році ми готові до роботи в цих географічних зонах і, сподіваюсь, будемо вам там корисними.

Я хочу подякувати за цей рік воїнам ЗСУ, волонтерам, бізнесу — усім, хто дарує нам надію на швидку Перемогу. Окрему вдячність я висловлюю Благодійному фонду «Діти Героїв», кофаундером якого я став. Для мене велика цінність допомагати дітям і бути залученим до цього процесу. Ця діяльність дала мені сили йти далі.

Хочу побажати всім у 2023 році не збавляти темпів роботи, не загубити той запал, який допомагає підприємцям триматися на плаву, заробляти гроші, сплачувати податки, які для українців не менш важливі за міжнародні дотації. Віримо в ЗСУ та нашу спільну перемогу! Своєю чергою команда Сapital Times готова й надалі тримати інвестиційний фронт і допомагати вам виходити на нові орбіти, досягти високих цілей попри все.

Здобутки Capital Times 2022

У 2022 році команда Capital Times успішно закрила 2 угоди та реалізувала 44 консалтингові проєкти. Ці угоди без перебільшення можна назвати знаковими, адже вони довели, що навіть в умовах війни наші IT котуються серед іноземних інвесторів, а українські компанії можуть вийти на міжнародний ринок одразу як професійні гравці.

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником власників української компанії з розробки ПЗ SteelKiwi в угоді щодо приєднання до міжнародної IT-групи.
Сapital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником Корпорації Біосфера в угодах з придбання відомого європейського бренду ALUFIX та заводу в Румунії.
Ми запустили нові продукти Wealth Management та Фінансовий аутсорсинг для наших клієнтів.
Wealth management
Фінансовий аутсорсинг

Благодійний фонд «Діти Героїв»

У 2022 році Capital Times стала Офіційним Партнером Благодiйнийного Фонду “Дiти Героїв”.
А керуючий партнер Сергій Гончаревич став ко фаундером

Місія фонду — надати всебічну підтримку дітям, які залишилися сиротами через війну
Ви можете долучитися до допомоги та зробити свій внесок.

Аналітична робота

Експерти Capital Times випустили Макроекономічне дослідження щодо України на 2022–2024 роки та багато аналітичних матеріалів стосовно економіки України та світу. Найцікавіше:

Що нового?

Наші аналітики створили новий інформаційний продукт — CIO Monthly Digest, який виходить щомісяця і доступний тільки для підписників нашого бота у Telegram.

Основні теми дайджесту:

– Аналіз ситуації на глобальному ринку капіталу
– Експерта думка щодо динаміки активів, економіки та політики
– Пошук цікавих інвестиційних ідей та активів
– Рекомендації для інвесторів з різним обсягом капіталу

Підписатися на телеграм бот, та отримувати найсвіжіші новини

Дорогі друзі, партнери, колеги!

Вітаємо з прийдешнім Новим роком, який, ми всі віримо, стане для нас переможним! 🇺🇦

2022 довів, якою сильною нацією є українці, якими професійними є наші воїни, яким патріотичним є наш бізнес. Весь світ бачить, як завзято ми свою свободу, право жити у вільній, демократичній, європейській країні.

Всією командою бажаємо вам міцності, мудрості й терпіння. Нехай кожен з нас збереже вільний дух та запал творити дива, адже, переконані, у 2023 році ми всі разом відбудуємо нашу державу!

Україна, Київ
Молдова, Кишинів
Польща, Познань
Прокрутити вгору
18years