fbpx

Capital Times – ексклюзивний фінансовий радник «Біосфера»

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником корпорації «Біосфера» — провідного українського виробника та дистриб’ютора товарів для дому та гігієни, в угодах з придбання відомого європейського бренду ALUFIX та заводу в Румунії.

Корпорація «Біосфера» завершила низку угод із купівлі портфеля торгових марок великого європейського виробника товарів для дому — групи компанії Alufix, їх заводу на території Румунії, а також торгових представництв у чотирьох країнах ЄС.

З брендом Alufix, створеним 58 років тому, виросло кілька поколінь австрійців. На сьогодні бренд має широку впізнаваність у Центрально-Східній Європі, активно продається в найбільших мережах супермаркетів та є символом чистоти та домашнього затишку.

Будівництво сучасного заводу було завершено у 2015 році в географічному центрі Румунії в місті Фегераш. Площа заводу перевищує 5000 кв. м., там розташовані лінії випуску товарів для дому, включно із фольгою та харчовою плівкою.

З метою фінансування угоди, команда Capital Times виступила фінансовим радником у залученні кредиту в європейському банку.

Проектна команда Capital Times: Дмитро Барановський (Віце-президент) та Владислав Шарига (Старший інвестиційний аналітик).

З боку корпорації «Біосфера» угодою керував Юрій Голянич, СЕО бізнес-напрямку Household & Recycling. «Протягом останніх років у рамках стратегії з міжнародної експансії ми перебували в пошуках компаній та активів, придбання яких дозволило б масштабно вийти на ринок Європи. Це придбання — можливість для «Біосфери» вийти на міжнародний ринок у якості повноцінного гравця, а не як Private Label виробника для супермаркетів. Ми вдячні Дмитру Барановському та його команді за супровід закриття цих угод, за працю в умовах стислих термінів та воєнних дій в Україні протягом останніх 5 місяців», — відмітив Юрій.

Супроводженням перелічених угод керував Дмитро Барановський, Віце-президент Capital Times. «Ці угоди дадуть змогу корпорації «Біосфера» ефективно масштабувати бізнес та посилити ринкові позиції в країнах ЄС. Проект був нетривіальним через здійснення угод у країнах із різними ментальностями, використання різних законодавств й мов та роботу у віддаленому форматі. Нам приємно працювати з високопрофесійною командою Корпорації «Біосфера» та ми продовжуємо підтримувати їхнє бажання розвиватися в такий складний період для всієї України», — прокоментував Дмитро.

Про корпорацію «Біосфера»

Корпорація «Біосфера» – лідер з виробництва та дистрибуції товарів для дому та особистої гігієни в Україні, Східній Європі та Центральній Азії. Продукція компанії представлена на більш ніж 25 ринках світу, а в продуктовому портфелі компанії понад 2 000 найменувань.

Корпорація «Біосфера» об’єднує такі загальновідомі торгові марки в Україні, як «Фрекен БОК», Smile, Selpak, Vortex, Bambik, Novita, Superfresh, PROservice та інші.

Сучасні потужності корпорації представлені трьома заводами в Україні та виробництвами в Естонії й в Румунії.

Про Capital Times

Понад 16 років Capital Times надає своїм клієнтам високоякісні послуги та бездоганне виконання угод із купівлі-продажу компаній, залучення фінансування, консультації зі стратегічних питань, максимізації вартості бізнесу, реструктуризації заборгованості. Успішно завершено 36 M&A угод, залучено 90 млн USD кредитів, і виконано понад 180 консалтингових проектів у 13 галузях економіки.

Ексклюзивне членство Capital Times у всесвітній мережі інвестиційних банкірів Globalscope Partners (55+ країн, 226 угод на суму 7+ млрд USD у 2021 році) дає змогу клієнтам Capital Times ефективно залучати іноземних інвесторів і кредиторів, а також знаходити компанії-цілі для поглинання за кордоном.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору