fbpx

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником власників SteelKiwi, української компанії з розробки ПЗ, на угоді з її приєднання до міжнародної IT-групи.

SteelKiwi приєдналася до великої міжнародної ІТ-групи з офісами в США, Європі та Близькому Сході та буде працювати як незалежний бізнес-підрозділ, що спеціалізується на розробці веб- і мобільних додатків повного циклу. Маючи команду з понад 100 професіоналів і безліч іноземних клієнтів, SteelKiwi надасть додаткові можливості для розвитку міжнародної ІТ-групи.
Проєктна команда Capital Times: Дмитро Барановський (Віце-президент), Владислав Шарига (Старший інвестиційний аналітик) і Марк Райтер (Менеджер з розвитку бізнесу).

В’ячеслав Пономарьов, генеральний директор SteelKiwi: «Ми раді скористатися цією можливістю, оскільки такий крок відкриває нові горизонти для масштабування SteelKiwi й надання якісніших послуг повного циклу для наших нинішніх і нових клієнтів. Ми вдячні Дмитру Барановському та його команді за організацію комунікації та компетентну підтримку під час переговорів зі стратегічним інвестором, а також за ефективне доведення проекту до результату!».

Дмитро Барановський віце-президент Capital Times: «Ми раді допомогти компанії SteelKiwi стати частиною міжнародної IТ-групи. Ця угода дасть можливість об’єднати зусилля і швидше розвиватися спільно. Також ця угода свідчить про те, що навіть у сьогоднішніх реаліях іноземні інвестори, як і раніше, виявляють інтерес до українського ІТ-сектору».

Про компанію SteelKiwi

SteelKiwi надає повний цикл веб- і мобільної розробки, UI/UX дизайну й тестування. Основною послугою компанії є веброзробка з використанням стека технологій python/django. Упродовж багатьох років послугами компанії користуються клієнти із США, Європи та Близького Сходу.

У компанії працюють понад 100 осіб, у т. ч. у 2 девелопмент-офісах, які розташовані в Україні (Вінниця та Одеса).

Про Capital Times

Понад 16 років Capital Times надає своїм клієнтам високоякісні послуги та бездоганне виконання угод із купівлі-продажу компаній, залучення фінансування, консультації зі стратегічних питань, максимізації вартості бізнесу, реструктуризації заборгованості. Capital Times закрила 35 M&A угоди, залучила 98 млн USD кредитів, і реалізувала понад 180 консалтингових проектів у 13 галузях економіки.

Ексклюзивне членство Capital Times у всесвітній мережі інвестиційних банкірів Globalscope Partners (55+ країн, 226 угод на суму 7+ млрд USD у 2021 році) дає змогу клієнтам Capital Times ефективно залучати іноземних інвесторів і кредиторів, а також знаходити компанії-цілі для поглинання за кордоном.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!
Прокрутити вгору
18years