fbpx

Злиття та поглинання

Угода M&A — це завжди стрибок у невідоме для обох сторін.

Capital Times допомагає своїм клієнтам здійснити правильну і ефективну угоду.


Ми зможемо зробити модель і прогноз прийнятих рішень. Намагаємося разом з клієнтом бути на крок попереду в складних та багатоетапних перемовинах. Спираючись на наш досвід та перевірених партнерів, заздалегідь попередимо про ризики та запропонуємо варіанти управління ними.

Команда M&A має успішний досвід реалізації транскордонних і внутрішньодержавних угод, що включає:

testМонтажная область 21

Злиття

З огляду на багатий досвід Партнерів та співробітників, Capital Times має високу кваліфікацію в наданні підтримки клієнтам в угодах по злиттю компаній, а також гарантує повну конфіденційність і відсутність конфлікту інтересів. Діючи в інтересах клієнтів, ми працюємо у самому серці M&A-процесу. На кожному етапі переговорів ми ставимо собі за мету максимізацію вартості бізнесу, а також надаємо неупереджену та об'єктивну оцінку всіх пропозицій потенційних покупців.

Поглинання

Придбання 100% або частини компанії з метою участі в її управлінні та розвитку, часто пов'язане з виходом інвестора на новий ринок або розширенням асортименту товарів/послуг. Ми консультуємо покупців щодо привабливих компаній-цілей, використовуючи нашу глобальну партнерську мережу.

testМонтажная область 4

Продаж компанії чи частки в бізнесі

Завдяки нашій незалежності та відсутності конфлікту інтересів, ми набули безцінного досвіду консультування власників з питань продажу бізнесів.

Монтажная область 21

Купівля компанії чи частки в бізнесі

Ми володіємо успішним досвідом у сфері придбання приватних компаній та консультуємо покупців щодо привабливих компаній-цілей, використовуючи нашу глобальну партнерську мережу.

Продаж непрофільних активів

В процесі розробки стратегії максимізації вартості та глибокого вивчення бізнесу клієнта, ми пропонуємо і реалізуємо опцію продажу непрофільних активів для концентрації власника на ключовому бізнесі.

Capital Times — мультиплікатор зростання корпоративних капіталів з метою досягнення завдань бізнесу та власника

0

проєктів закрито
у 13 галузях

No Data Found

Відгуки

Прокрутити вгору
Отримати консультацію
Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності