fbpx

НАШІ ПОСЛУГИ

Наші експерти проведуть вас через усі етапи транзакції: від першої консультації до успішного закриття угоди. Ми допоможемо вам укласти ефективну угоду на найвигідніших умовах. Ми з високою ймовірністю прогнозуємо можливі ризики та пропонуємо кілька варіантів їх вирішення.

Коли бізнес наших клієнтів готовий до стрімкого ривку і обмежений лише фінансовим ресурсом, ми, спільно з власником, розглянемо всі варіанти залучення капіталу, порекомендуємо кращий і реалізуємо його.

Системний розвиток компанії та її стійке положення на ринку неможливі без максимізації вартості бізнесу. Стратегія збільшення вартості повинна лежати в основі щоденного управління компанією та регулярно оновлюватися, з урахуванням низки зовнішніх та внутрішніх факторів.

Грамотна та своєчасна оцінка бізнесу допомагає залученню фінансування та значно підвищує інвестиційну привабливість компанії. Наші фахівці навчать вас грамотно керувати факторами, від яких залежить ціна активу, щоб ви змогли ефективно впливати на кінцеву вартість компанії.

Ефективні бізнес рішення   пов’язані з інвестиційними проектами потребують пошуку чи розширення команди, реалізації спеціалізованих задач та додаткових фінансових ресурсів.
Саме тому, ми розробили систему аутсорсингових послуг, що має забезпечити професійне, швидке та ефективне прийняття інвестиційних рішень.

Головною запорукою успіху співпраці з нами є далекоглядне мислення в роботі з інвестиційним портфелем. Ми вирізняємо стійкі тренди та надійні ідеї від спекуляція та «шуму». Ми примножуємо капітал з комфортним контрольованим ризиком для клієнтів. Ми використовуємо сучасні методи аналізу даних та моніторингу динаміки активів.

Надійний спосіб мінімізації ризиків під час підготовки до угод інвестиційного характеру. За його підсумками, наша команда допоможе вам сформувати повноцінну картину діяльності компанії, її справедливу оцінку та надати рекомендації щодо усунення знайдених ризиків.
Комплексна послуга, яка допоможе вивести Ваші онлайн продажі на суттєво інший рівень. Аналіз та реорганізація бізнес процесів, маркетингової стратегії, рекламних активностей, співробітників, підрядників. Технічний аудит та впровадження новітніх digital технологій. Все це направлене на те, щоб отримувати максимальний прибуток вашого бізнесу в digital середовищі.

ОБРАНІ УГОДИ

Ексклюзивний фінансовий радник

Сума угоди: Undisclosed
2021
Сapital Times виступила радником компанії Ascet Shipping в угоді із залучення фінансування для придбання барж змішаного плавання «річка-море» проекту NBL-90
ДЕТАЬНІШЕ
0

проєктів закрито
у 13 галузях

No Data Found

Відгуки

Прокрутити вгору
18years