fbpx

НАШІ ПОСЛУГИ

Злиття й поглинання

Наші експерти проведуть вас через усі етапи транзакції: від першої консультації до успішного закриття угоди. Ми допоможемо вам укласти ефективну угоду на найвигідніших умовах. Ми з високою ймовірністю прогнозуємо можливі ризики та пропонуємо кілька варіантів їх вирішення.

Залучення капіталу

Коли бізнес наших клієнтів готовий до стрімкого ривку і обмежений лише фінансовим ресурсом, ми, спільно з власником, розглянемо всі варіанти залучення капіталу, порекомендуємо кращий і реалізуємо його.

Максимізація вартості

Системний розвиток компанії та її стійке положення на ринку неможливі без максимізації вартості бізнесу. Стратегія збільшення вартості повинна лежати в основі щоденного управління компанією та регулярно оновлюватися, з урахуванням низки зовнішніх та внутрішніх факторів.

Оцінка
бізнесу

Грамотна та своєчасна оцінка бізнесу допомагає залученню фінансування та значно підвищує інвестиційну привабливість компанії. Наші фахівці навчать вас грамотно керувати факторами, від яких залежить ціна активу, щоб ви змогли ефективно впливати на кінцеву вартість компанії.

Vendor Due Diligence

Надійний спосіб мінімізації ризиків під час підготовки до угод інвестиційного характеру. За його підсумками, наша команда допоможе вам сформувати повноцінну картину діяльності компанії, її справедливу оцінку та надати рекомендації щодо усунення знайдених ризиків.

Sales Capitalization​

Комплексна послуга, яка допоможе вивести Ваші онлайн продажі на суттєво інший рівень. Аналіз та реорганізація бізнес процесів, маркетингової стратегії, рекламних активностей, співробітників, підрядників. Технічний аудит та впровадження новітніх digital технологій. Все це направлене на те, щоб отримувати максимальний прибуток вашого бізнесу в digital середовищі.

ОБРАНІ УГОДИ

Ексклюзивний фінансовий радник

Сума угоди: Undisclosed
2021
Сapital Times виступила радником компанії Ascet Shipping в угоді із залучення фінансування для придбання барж змішаного плавання «річка-море» проекту NBL-90
ДЕТАЬНІШЕ
0

проєктів закрито
у 13 галузях

No Data Found

Відгуки

Scroll to Top