fbpx

Соціальна відповідальність

Діти Героїв

Є другий фронт російської війни проти України – і він сповнений дітьми, які втратили матір чи/та батька в цьому жахливому конфлікті. Вони не готові до боротьби, не можуть покликати на допомогу і не можуть звернутися за підтримкою до Гааги. Але ми не повинні їх забувати. Вони будують майбутнє нашої країни. Ми морально зобов’язані допомогти цим Дітям Героїв.
Таким чином, місія фонду полягає в тому, щоб підтримати сиріт війни, охоплюючи їх турботою, теплом і безпекою в час, коли ми відбудовуємо нашу країну та наше життя. Ми дякуємо їм за внесок їх батьків і будемо надавати сили подолати трагічну втрату. Наша мета – допомогти цим дітям стати найкращими представниками української нації та інтегрувати їх у світову спільноту.
Capital Times – офіційний партнет фонду

Бібліотека мрій

Соціальна відповідальність грає дуже велику роль для Capital Times. На нашу думку, це обов’язкова і невід’ємна частина будь-якого суспільства.

Capital Times бере участь в проекті “Бібліотека Мрій” по всій Україні з 2016 року. Це соціальний проект, створений з метою розвитку культури освіти серед дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, шляхом відвідування і поповнення новою якісною літературою установ інтернатного типу.

Команда Capital Times регулярно відвідує дитячі будинки і поповнює їх бібліотеки книгами.

Підтримка потрібна всім, особливо дітям, які ростуть без батьків. Ми хочемо, щоб наша країна розвивалася, ставала сильнішою і більш освіченою, а дітки отримували належний розвиток і навчання.

Прокрутити вгору
18years