fbpx

умови використання сайту

Всі авторські та інші права на результати інтелектуальної діяльності, що знаходяться на цьому інтернет-сайті (далі – “Сайт”) і в його змісті, включаючи (без обмеження) тексти, ілюстрації, графічні зображення і коди, наявні на Сайті, а також в його зовнішньому вигляді і сприйнятті (далі – “Вміст”) належать Capital Times Investment Advisory (далі – “Компанія”) або членам групи компаній, до якої належить Компанія, або стороннім постачальникам послуг.

Якщо не вказане інше, ви маєте право переглядати, копіювати і роздруковувати Вміст тільки для свого власного використання за умови, що на всіх копіях і роздруківках Вмісту присутні позначки про авторські та інші майнові права, а також інші умови про відповідальність, розміщені на них на Сайті. Компанія залишає за собою право (але не зобов’язання) в будь-який час змінювати Вміст.

Окрім випадків, зазначених вище, не допускається зміна або копіювання в будь-якій формі Сайту чи його Вмісту повністю або частково, в тому числі шляхом кадрування, включення до складу інших сайтів чи інших публікацій, або використання для створення похідних робіт. Не допускається розміщення на інших сайтах посилань на Сайт без попередньої письмової згоди Компанії.

Не допускається використання товарних знаків Компанії без попередньої письмової згоди Компанії або правовласника товарного знака. Компанія зберігає за собою всі права на товарні знаки, які їй належать.

Окрім випадків, зазначених вище, ніякі матеріали, що знаходяться на Сайті, не означають надання будь-яких прав або ліцензій. Компанія не гарантує вам право на використання наявних на Сайті матеріалів, що належать третім особам, а також того, що для використання таких матеріалів не буде потрібно дозволу таких третіх осіб.

Не допускається зміна Вмісту, а також зміна чи видалення відміток про авторські права або посилань на автора, присутніх у Вмісті, без попереднього дозволу Компанії.

Прокрутити вгору
18years