fbpx

про компанію

Інвестиційно-банківська компанія Capital Times виросла на ринку, що характеризується безперервними змінами: періоди нестабільності, що супроводжуються динамічним розвитком галузі та інтеграцією у світові ринки.

Наші переваги:

  • Незалежність у прийнятті рішень
  • Професіоналізм і досвід
  • Сфокусованість на потребах клієнтів
  • Глобальний підхід

Наша команда складається з висококваліфікованих аналітиків та інвестиційних радників з відмінною репутацією та багаторічним досвідом у сфері фінансів та інвестицій.

Capital Times є активним учасником міжнародної мережі M&A-радників Globalscope Partners, а також є членом Спілки Українських Підприємців протягом багатьох років. З 2022 року ми також є постійним партнером Благодійного Фонду “Діти Героїв“, підтримуючи важливі суспільні ініціативи.

переваги

Експертність

Проектні команди департаменту Corporate Finance спеціалізовані по галузях і мають глибокі секторальні досвід і знання, що дозволяють працювати над проектами швидше і якісніше.

Глобальна присутність

Участь в міжнародній мережі M&A консультантів дає нам можливість бути присутніми на ринку, мати доступ до великої кількості пропозицій, щоб надавати нашим клієнтам широкий вибір інвестиційних ідей.

Безперервний розвиток

Ринок та світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом з ним. Ми – учні ринку і технологій. Ми використовуємо всі можливості, щоб надавати нашим клієнтам кращі рішення.

Гнучкість

Постійно розвиваючись, ми залишаємося відкриті новому. Новим точкам зору, новим технологіям, новим завданням. І готові до швидкої зміни курсу в разі потреби.

Результативність

Ми знаємо, що звертаючись до нас Вам важливий чудовий результат, а не просто консультація. Орієнтуючись на довгострокове партнерство, ми орієнтуємося на досягнення ваших цілей.

у світі

Ми єдині в Україні учасники світової мережі M&A компаній Globalscope, провідної групи консультантів у сфері фінансів та інвестицій, які працюють на глобальному ринку з метою підтримки клієнтів в міжнародних транзакціях. Завдяки цій мережі ми маємо можливість встановлювати бізнес-відносини наших клієнтів з потенційними партнерами, включаючи продаж компанії іноземним покупцям, або ж пошук можливих покупців/інвесторів на зарубіжних ринках.

0
задоволених клієнтів
0
угод
0
компаній
0
спеціалістів
$ 0
млрд (сума угод за минулий рік)
0
угод закрито в минулому році

репутація

Ділова репутація – це ключовий нематеріальний актив Capital Times, який ми з успіхом конвертуємо у відчутні матеріальні переваги для наших клієнтів.Кожна наша дія і кожне наше слово впливає на наш імідж. Тому дбаючи про власний імідж, ми піддаємо їх жорсткій внутрішній критиці і ретельно вивіряємо кожен крок.Підтримуючи власну репутацію, ми не працюємо з компаніями, які не відповідають нашим внутрішнім вимогам.
ВІДГУКИ
Прокрутити вгору
Отримати консультацію
Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності
18years