fbpx

про компанію

Capital Times зросла на ринку, що характеризується безперервними змінами: періоди нестабільності, що супроводжуються динамічним розвитком галузі та інтеграцією у світові ринки.

Ключовими перевагами Capital Times є незалежність, професіоналізм, сфокусованість, клієнтоорієнтованість і глобальний підхід.

У складі команд аналітики та інвестиційні радники з усталеною репутацією, глибокою експертизою та досвідом у своїй сфері.

Ми працюємо за міжнародними стандартами відповідальності перед своїми клієнтами. Кожен наш кейс – максимально персоналізований, рішення приймаються на підставі аналізу клієнтського бізнесу, та сегменту, в якому він працює.

Учасник мережі Globalscope Partners.Один з засновників Української асоціації венчурного капіталу та прямих інвестицій (UVCA), а також член Європейської Бізнес Асоціації (EBA).

переваги

Експертність

Проектні команди департаменту Corporate Finance спеціалізовані по галузях і мають глибокі секторальні досвід і знання, що дозволяють працювати над проектами швидше і якісніше.

Глобальна присутність

Участь в міжнародній мережі M&A консультантів дає нам можливість бути присутніми на ринку, мати доступ до великої кількості пропозицій, щоб надавати нашим клієнтам широкий вибір інвестиційних ідей.

Безперервний розвиток

Ринок та світ постійно змінюються – і ми змінюємося разом з ним. Ми – учні ринку і технологій. Ми використовуємо всі можливості, щоб надавати нашим клієнтам кращі рішення.

Гнучкість

Постійно розвиваючись, ми залишаємося відкриті новому. Новим точкам зору, новим технологіям, новим завданням. І готові до швидкої зміни курсу в разі потреби.

Результативність

Ми знаємо, що звертаючись до нас Вам важливий чудовий результат, а не просто консультація. Орієнтуючись на довгострокове партнерство, ми орієнтуємося на досягнення ваших цілей.

у світі

З 2014 року Capital Times є учасником Globalscope Partners, провідної групи консультантів у сфері фінансів та інвестицій, які працюють на глобальному ринку з метою підтримки клієнтів в міжнародних транзакціях. Завдяки цій мережі ми маємо можливість встановлювати бізнес-відносини наших клієнтів з потенційними партнерами, включаючи продаж компанії іноземним покупцям, або ж пошук можливих покупців/інвесторів на зарубіжних ринках.

0

задоволених клієнтів

0

угод

0

компаній

0

спеціалістів

$20

млрд (сума угод за 2022 рік)

0

угод закрито в 2022 році

репутація

Ділова репутація – це ключовий нематеріальний актив Capital Times, який ми з успіхом конвертуємо у відчутні матеріальні переваги для наших клієнтів. Кожна наша дія і кожне наше слово впливає на наш імідж. Тому дбаючи про власний імідж, ми піддаємо їх жорсткій внутрішній критиці і ретельно вивіряємо кожен крок. Підтримуючи власну репутацію, ми не працюємо з компаніями, які не відповідають нашим внутрішнім вимогам.

відгуки

Дякую Capital Times за успішну та плідну співпрацю. Фахівці Capital Times дуже компетентні та відповідальні. Вони давали і продовжують давати багато цінних порад і завжди були готові швидко і ефективно вирішувати будь-які питання.
Юрій Буднік
Співвласник OREXIM
Ми як компанія і я особисто дуже вдячні Capital Times за плідну співпрацю та якісно виконану роботу. Із задоволенням рекомендую компанію Capital Times як надійного партнера у питаннях супроводу M&A угод
Віталий Седлер
Співвласник та CEO Intellias
Високо оцінюємо якість роботи компанії Capital Times. Слід зазначити високий професіоналізм у веденні переговорів та відстоюванні інтересів клієнта. Завдяки залученню Capital Times, починаючи з підготовки бізнесу до угоди та закінчуючи підписанням договорів, ми реалізували цілі «максимум» у цій транзакції.
Олександр Попов
Співвласник Terrasoft
Я висловлюю подяку команді Capital Times за професійний та відповідальний підхід до роботи. З упевненістю можу порекомендувати їх як кваліфікованого партнера у М&A.
Сергій Присяжнюк
CEO Vioil
Scroll to Top
Отримати консультацію
Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності