fbpx

GLOBALSCOPE Partners

Capital Times пишається тим, що з 2014 року є членом сім’ї Globalscope.

Ми єдині в Україні учасники світової мережі M&A компаній Globalscope. Що дає змогу робити експансію Вашого бізнесу практично по всьому світу.

За останні 30 років Globalscope Partners успішно супроводжує наших клієнтів з продажу, купівлі та фінансування бізнесу.

Ми володіємо глибокими знаннями в області міжнародних ринків капіталу, галузевих покупців і приватних акціонерних груп. Ми аналізуємо можливості і оцінну вартість Вашого бізнесу. Ми знаходимо для Вас кращого покупця або інвестора. Ми добиваємося кращої грошової вартості для наших клієнтів.

Globalscope Partners це:
0
задоволених клієнтів
0
угод
0
компаній
0
спеціалістів
$ 0
млрд (сума угод за минулий рік)
0
угод закрито в минулому році

переваги

Відкритість і дух товариства

Наша згуртованість і відкритість дають нам широкий доступ до інвесторів на всіх світових ринках. Більш широкий вибір інвесторів збільшує як конкурентоспроможність, так і ймовірність знайти правильного інвестора, а, отже, досягти найкращого результату для наших клієнтів.

 

Якість бренду першого класу

Для нас клієнти завжди на першому місці. У будь-якій країні і на будь-якій мові, ми знаємо, як досягти успіху для них. Коли Ви вибираєте компанію-учасника в одній країні, Ви можете бути впевнені, що всі наші партнери працюють з однаково високою якістю і духом. Ця синергія створює успіх.

 

Підприємницький підхід

Члени нашої глобальної сім’ї самі є невпинними підприємцями, тому ми робимо все можливе, щоб наші клієнти отримали кращу угоду. Ми використовуємо наші глибокі знання внутрішніх ринків, корпоративних і фінансових інвесторів в кожному секторі для отримання максимальної віддачі.

 
Прокрутити вгору