Due Diligence

Надійний спосіб мінімізації ризиків при підготовці до операцій інвестиційного характеру. За його підсумками, наша команда допоможе вам сформувати повноцінну картину про діяльність компанії, її справедливу оцінку і надасть рекомендації щодо усунення знайдених ризиків.

Якщо Ви замислюєтеся про придбання бізнесу, то важливо не тільки визначитися з об’єктом інвестицій, а й уважно вивчити його перед завершенням угоди. Приваблива на перший погляд покупка по «хорошою» ціною може на ділі привести до втрати частини активів з-за того, що свого часу не було проведено якісний фінансовий аудит і грамотна оцінка вартості бізнесу.

Пакет Due Diligence може включати:

  1. Огляд фінансового стану, діяльності, конкурентного середовища, перспектив і індустрії компанії.
  2. Підготовка фінансової моделі розвитку компанії для оцінки її перспектив.
  3. Підготовка експертного висновку щодо пропозицій по Правочин.
  4. Консультування клієнта про структуру угоди, допомога в переговорах і завершення угоди.
  5. Надання інших фінансово-консультаційних послуг і послуг у сфері інвестиційного банкінгу актуальних для Вашого бізнесу.

Вартість – договірна
Термін виконання залежить від обсягу робіт

Команда експертів

Краща команда експертів Capital Times проведе професійний розрахунок вартості вашого підприємства, надасть рекомендації щодо її збільшення і, в разі необхідності, розробить індивідуальну стратегію довгострокової максимізації вартості з персональним супроводом власника.

Сергій Гончаревич

Засновник Capital Times і основний акціонер Групи з 20-річним досвідом інвестиційних угод. Більш ніж 30 завершених М&A угод. Очолює напрямок Corporate Finance.

Євген Кудрицький

Партнер Capital Times, має 10-річний досвід у фінансовому консалтингу. На рахунку Євгена закриті угоди загальним обсягом понад USD 100 мільйонів.

Залиште свої дані та замовте безкоштовну консультацію