fbpx

Due Diligence

Надійний спосіб мінімізації ризиків при підготовці до операцій інвестиційного характеру. За його підсумками, наша команда допоможе вам сформувати повноцінну картину про діяльність компанії, її справедливу оцінку і надасть рекомендації щодо усунення знайдених ризиків.

Якщо Ви замислюєтеся про придбання бізнесу, то важливо не тільки визначитися з об’єктом інвестицій, а й уважно вивчити його перед завершенням угоди. Приваблива на перший погляд покупка за «хорошою» ціною може на ділі призвести до втрати частини активів через те, що свого часу не було проведено якісний фінансовий аудит і грамотна оцінка вартості бізнесу.

Пакет Due Diligence може включати:

  1. Огляд фінансового стану, діяльності, конкурентного середовища, перспектив і індустрії компанії.
  2. Підготовка фінансової моделі розвитку компанії для оцінки її перспектив.
  3. Підготовка експертного висновку щодо пропозицій по Правочину.
  4. Консультування клієнта про структуру угоди, допомога в переговорах і завершення угоди.
  5. Надання інших фінансово-консультаційних послуг і послуг у сфері інвестиційного банкінгу актуальних для Вашого бізнесу.

Вартість – договірна
Термін виконання залежить від обсягу робіт

Команда експертів

Краща команда експертів Capital Times проведе професійний розрахунок вартості вашого підприємства, надасть рекомендації щодо її збільшення і, в разі необхідності, розробить індивідуальну стратегію довгострокової максимізації вартості з персональним супроводом власника.

Сергій Гончаревич

Засновник та керуючий партнер Capital Times з 20-річним досвідом інвестиційних угод. Більш ніж 30 завершених М&A угод. Співзасновник та член борду Благодійного фонду “Діти Героїв”

Євген Кудрицький

Партнер Capital Times, має 10-річний досвід у фінансовому консалтингу. На рахунку Євгена закриті угоди загальним обсягом понад USD 100 мільйонів.

Залиште свої дані та замовте безкоштовну консультацію

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами Політики конфіденційності
Прокрутити вгору
18years