fbpx

Олена Тертишник, Інвестиційна радниця Capital Times, відвідала Ukraine Tech Day у Лондоні 31 жовтня 2023 року.

Захід продемонстрував неймовірний динамізм, стійкість та конкурентоспроможність українського ІТ сектору. Україна продовжує утверджуватися як високотехнологічна, кваліфікована та конкурентоспроможна економіка з безліччю передових компаній.

Короткий огляд ключових висновків:

1️⃣Оборонні технології:

Україна поєднує обладнання, програмне забезпечення та блискучу тактику в оборонному секторі.

Уряд Великої Британії переходить від “трансакційної моделі” до “моделі партнерства” у державно-приватній співпраці, наслідуючи приклад України.

Вражаюча швидкість впровадження цієї моделі в Україні слугує цінним уроком для інших країн.

2️⃣ Можливості в українській індустрії стартапів та програмного забезпечення:

Україна може похвалитися понад 200 компаніями, які офіційно виробляють дрони, і незліченною кількістю менших підприємств.

3️⃣ Кібербезпека:

Протягом останніх 10 років Україна зазнає постійних і масованих кібератак, особливо з боку Росії. Захід продемонстрував активну співпрацю між експертами в цій галузі та підкреслив критичну роль кібербезпеки у захисті національних інтересів.

За інформацією панелістів Україна – друга країна в світі (після США) за кількістю здійснених на неї кібератак.

4️⃣ Освітні технології (EdTech):

Секція EdTech була надихаючою, адже такі відомі компанії, як Headway EdTech та Beetroot Academy AB, працюють над перекваліфікацією та підвищенням професійного рівня українців, включаючи ветеранів.

Ці ініціативи є життєво важливими для майбутньої робочої сили.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!
Прокрутити вгору
18years