fbpx

Від приватної ініціативи до міжнародної благодійної організації: БФ “Діти Героїв” створює Наглядову раду в Україні

До складу Наглядової ради фонду увійдуть керівний партнер "Делойт" в Україні, співзасновник Preply та інші лідери суспільства.

Благодійний фонд Діти Героїв” , що надає довготривалу допомогу дітям, які втратили одного або двох батьків внаслідок війни, розпочав свою діяльність у перші тижні повномасштабного російського вторгнення. На той момент команда Фонду налічувала лише десяток людей, а кількість підопічних родин становила близько двохсот. Станом на вересень 2023 року під опікою Фонду перебувають більше 6 000 дітей, а обсяги наданої допомоги за період існування фонду досягли 190 674 380 гривень. 

Зважаючи на активну фазу бойових дій та продовження війни, Фонд прогнозує збільшення кількості підопічних до 10 000 на початок наступного року. 

“Реальність в Україні невтішна, адже від початку 2023 року кількість дітей, які отримують допомогу від нашого фонду, значно зросла. Майже кожного дня до наших програм допомоги долучається близько 15-25 нових підопічних, а це означає, що число постраждалих дітей стрімко збільшується. Я вдячний всім, хто розділяє місію Фонду та приєднався до Наглядової ради. Разом ми зможемо досягати значних успіхів та покращувати життя якомога більшій кількості постраждалих дітей”, –  каже Даніїл Пасько, засновник БО “БФ Діти Героїв” та голова Наглядової ради Фонду.

Ефективне управління та надання необхідної допомоги у таких масштабах потребують залучення професіоналів різноманітних галузей та лідерів з досвідом взаємодії з міжнародними партнерами та розумінням стратегічного розвитку. Саме для того, щоб посилити діяльність організації, БФ “Діти Героїв” залучив потужних лідерів, що увійдуть до його Наглядової ради, тим самим посиливиши можливості Фонду. Серед них:

Також до складу Наглядової ради долучається Вікторія Лісна – представниця сімей, яким допомагає Фонд і колишня його підопічна. Керівники організації впевнені, що роль Вікторії у його стратегічній діяльності є надважливою, адже її життєвий досвід і бачення дозволяють формувати та реалізовувати найбільш актуальні та ефективні програми допомоги для постраждалих дітей та їх родин. 

“Головна мета фонду – розширити можливості для дітей, батьки яких загинули під час війни в Україні. Ми віримо в потенціал підопічних фонду та прагнемо створити умови, щоб вони могли досягати значних успіхів у житті, незважаючи на складні обставини, в яких вони зростають. Наша робота – це внесок у майбутнє цих дітей і майбутнє України, де кожна дитина має право на щасливе і яскраве життя”, – розповідає Сергій Кулик, член Наглядової ради БФ “Діти Героїв” та керівний партнер компанії «Делойт» в Україні. 

“Для мене дуже близька місія фонду, адже я розумію, наскільки важливо підтримувати дітей у складних обставинах їхнього життя. Вони – найменш захищені, тому потребують допомоги та опіки. Травми, спричинені втратою рідних, болять найсильніше. Будь-яка наша підтримка є для них ліками, які загоять їхні поранені серця”, – коментує Сергій Гончаревич, керуючий партнер, генеральний директор Capital Times.

Крім того, БФ “Діти Героїв” зареєстрований у США та Нідерландах і має відповідний non-profit статус, підтверджений місцевим законодавством. В обох країнах благодійна організація також має сформовані ради директорів, до складу яких увійшли представники українсього та міжнародного бізнесів та впливові лідери.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!
Прокрутити вгору
18years