fbpx

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником агрокомплексу «Зелена долина» в угоді із залучення фінансування від ЄБРР на суму 15 мільйонів євро.

Агрокомплекс «Зелена долина» уклав із ЄБРР угоду щодо фінансування на суму 15 мільйонів євро

21 грудня 2021 року, м. Київ

● Агрокомплекс «Зелена долина» залучає кредит у розмірі 15 мільйонів євро від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) на фінансування екологічно чистого розширення виробничих потужностей.
● У рамках проєкту буде збудована нова молочна ферма, яка відповідає стандартам ЄС, розширені потужності зернових силосів, збільшений земельний банк та придбана енергоефективна сільськогосподарська техніка..
● Грант FINTECC, що підтримується ЄС, допоможе компанії впровадити кліматичні технології.

«Агрокомплекс «Зелена долина» (далі — «Компанія») вживає активних заходів для оновлення своїх підходів до ведення молочного тваринництва, застосовуючи новітні стандарти добробуту тварин та роблячи його більш стійким, а також інвестує в розширення сучасних зернових силосів компанії, які працюватимуть на біомасі (пелети з лушпиння соняшника), використовуючи 15 мільйонів євро кредиту від ЄБРР», — прокоментувала Оксана Вишня, фінансовий директор агрокомплексу «Зелена долина».

«Отримання кредиту від ЄБРР є важливим кроком в історії розвитку агрокомплексу «Зелена долина». Компанія залучає міжнародного фінансового партнера з бездоганною репутацією, який надає довгострокове фінансування програми розвитку компанії на вигідних умовах. Залучення кредиту від ЄБРР свідчить про стійку фінансову та соціально-екологічну позицію компанії сьогодні та в майбутньому. Хочу наголосити на високому професіоналізмі всього колективу агрокомплексу «Зелена долина» та окремо пані Оксани Вишні, яка керувала цим проєктом із боку компанії», — додав Дмитро Барановський, віцепрезидент компанії Capital Times, який вів цей проєкт від початку до підписання.

Прагнучи до сталого розвитку, агрокомплекс «Зелена долина» запровадить передові методи управління послідом, відповідно до підходу економіки замкнутого циклу, коли відходи переробляються шляхом поділу на тверді частинки та рідку фракцію. Ініціатива фінансується за рахунок гранту в розмірі 64 тис. євро, наданого в рамках програми Центру фінансів та трансферу технологій ЄБРР зі зміни клімату (FINTECC). FINTECC підтримується ЄС через міжнародну програму EU4Climate.

Унаслідок реалізації проєкту викиди CO2 скоротяться приблизно на 40% та допоможуть уникнути викиду метану в атмосферу. Також компанія зобов’язалася запровадити Інтерактивну Глобальну Модель Екологічної Оцінки Тваринництва (GLEAM-I), інструмент, розроблений FAO для відстеження викидів парникових газів. Дані дадуть змогу компанії розробити план дій щодо подальшого скорочення викидів. Витрати використання GLEAM-I будуть частково покриватися коштами від FAO.

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником агрокомплексу «Зелена долина» в рамках залучення фінансування від ЄБРР на суму 15 мільйонів євро, допомагаючи компанії на кожному етапі угоди. Проєктна команда: Сергій Гончаревич (керуючий партнер), Дмитро Барановський (віцепрезидент) та Владислав Шарига (старший аналітик).

Пресреліз агрокомплексу «Зелена долина» – https://akzd.com.ua/news/51
Позитивне рішення ЄБРР про видачу фінансування – https://www.ebrd.com/work-with-us/projects/psd/52970.html

Про агрокомплекс «Зелена долина»

Агрокомплекс «Зелена долина» — багатогалузевий виробничий комплекс, створений у 2004 році на базі цукрового заводу та господарств Томашпільського та Тульчинського районів Вінницької області. Зараз компанія є одним із лідерів регіону й займається рослинництвом, перероблюванням цукрових буряків та тваринництвом.
Починаючи з 2005 року компанія регулярно впроваджує програми капітальних модернізацій та придбань, що дало змогу їй стати вертикально інтегрованою агропромисловою компанією із земельним банком понад 25 тис. га, потужністю зберігання зернових 60 тис. тонн, перероблюванням 2,4 тис. тонн цукрових буряків на добу та виробництвом понад 9 тис. тонн молока на рік.

Про Європейський Банк Реконструкції та Розвитку

ЄБРР — провідний інституційний інвестор, який на сьогодні проінвестував понад 15.5 млрд євро в 507 проєктів по всій Україні, зосереджуючись на сприянні економічній стабілізації, закріпленні реформ, посиленні енергоефективності та енергетичної безпеки, підтримці сільськогосподарських та промислових проєктів, а також малого бізнесу.

Про Capital Times

Понад 15 років Capital Times надає своїм клієнтам високоякісні послуги та бездоганне виконання угод щодо злиття та поглинання компаній, залучення фінансування, консультації зі стратегічних питань, максимізації вартості бізнесу, реструктуризації фінансової заборгованості.

За час роботи Capital Times закрила 32 угоди, залучила 86+ млн. USD кредитів, реалізувала понад 180 консалтингових проєктів у 13 галузях економіки.

Офіси компанії знаходяться в Україні, Молдові та Польщі

Ексклюзивне членство Capital Times у всесвітній мережі інвестиційних банкірів Globalscope Partners (55+ країн,124 угоди на суму 4+ млрд USD у 2020 році) дозволяє клієнтам Capital Times ефективно залучати іноземних інвесторів та кредиторів, а також знаходити компанії-цілі для поглинання закордоном.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!
Прокрутити вгору
18years