fbpx

Lazard Global Healthcare Leaders Study 2021

Дослідження цього року, проведеного інвестиційним банком Lazard, було зосереджено як на проблемах і очікуваннях лідерів галузі, пов’язаних з пандемією, так і на їх загальних стратегічних пріоритетах для фармацевтичного бізнесу.

В ході дослідження було опитано 171 управлінця і 29 інвесторів в таких секторах фармацевтики як: біофармацевтиці, медичне обладнання та діагностика, а також галузь медичних послуг.

Читати звіт

Основні думки, які розглянуті в звіті:

1. COVID-19 з нами надовго.
Лідери системи охорони здоров’я очікують, що пандемія залишиться не тільки в 2022 році, але і в наступних роках. Крім того, у них є серйозні побоювання з приводу нерішучості щодо вакцини, нестачі вакцин в країнах, що розвиваються і нових штамів вірусу, що викликають нові хвилі.
2. Пандемія змінює світ і охорону здоров’я швидше, ніж очікувалося, як на краще, так і на гірше.
3. Ціноутворення та фінансування залишаються найбільшою стратегічною задачею для медичних компаній, в той час як наукові інновації та досягнення в області цифрових технологій і аналізу даних є головними факторами трансформації.
4. Фінансування галузі охорони здоров’я та стратегічна діяльність збережуться на нинішньому рівні або будуть рости.
5. Лідери біофармацевтичних компаній очікують, що пандемія ще більше прискорить розвиток наукових інновацій, цифрових технологій, і інноваційних клінічних випробувань з великим використанням реальних доказів.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору
18years