fbpx

Благодійний Фонд “Діти Героїв” висловлює подяку команді Capital Times за постійну підтримку та довгострокове партнерство

У грудні 2023 року команда Capital Times організувала новорічний благодійний продаж картин, намальованих підопічними дітьми Фонду “Діти Героїв”. Загалом було продано 16 картин на суму близько 80 000 гривень, які були придбані клієнтами компанії Capital Times.

Загалом за 2023 рік стараннями Capital Times та безпосередньо керуючого парнера Сергія Гончаревича для фонду було зібрано більше 3 млн доларів США

Всі отримані кошти були передані Фонду “Діти Героїв” і використані для надання підтримки 7500 дітям на всіх рівнях. За допомогою зібраних коштів був проведений широкий спектр заходів, починаючи від психологічної підтримки і закінчуючи закупівлею теплого одягу та продуктів харчування, медичною допомогою, соціальною підтримкою та освітою.

Високо оцінюючи всі ініціативи компанії Capital Times, команда Фонду “Діти Героїв” висловили свою подяку за постійну підтримку та довготривалу співпрацю.

Команда Capital Times не зупиняється у своїх ініціативах і надалі підтримувати цю важливу справу.


Зі свого боку Capital Times висловила подяку команді Фонду “Діти Героїв” та особисто співзасновнику Даніїлу Пасько за можливість об’єднати зусилля для створення кращого майбутнього, де кожна дитина України може насолоджуватися повноцінним та щасливим життям.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору
18years