fbpx

«ФРАГМЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗЛАМНОСТІ». Книга за підтримки Capital Times

В Національній спілці журналістів України (НСЖУ) прошла презентація документальної книги  Павла Смовжа  «ФРАГМЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗЛАМНОСТІ» про тимчасову окупацію Іванкова та північного регіону Київської області.

Підтримувати такі проєкти – соціальна місія як всієї команди Capital Times, так і персонально Керуючого парнера Серія Гончаревича. Саме він дізнавшись про створення такої книги вирішив, що вона повинна обов’язково побачити світ і приклав всіх зусиль для її видання.

«ФРАГМЕНТИ УКРАЇНСЬКОЇ НЕЗЛАМНОСТІ» – це потужна журналістська робота, чесна і пристрасна оповідь про дні в окупації, про втрати і героїзм українців. Це – клопітка дослідницька робота зі встановлення імен полеглих українських воїнів на Київщині, обставин їх загибелі. Сотні героїв, зустрічей з рідними полеглих.

Враховуючи важливість увіковічення як пам’яті Героїв, так і пам’яті про події – Capital Times й на далі буде підтримувати друковане слово, щоб наші діти, онуки та всі майбутні покоління українців пам’ятали та ніколи не забували, як доводилося виборювати Свободу та Незалежність України.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору