fbpx

Carlsquare визнана  найкращою компанією на M&A ринку Німеччини 

Наш партнер у мережі Globalscope Partners, компанія Carlsquare, визнана найкращою на німецькому ринку злиттів і поглинань за кількістю угод у першій половині року. Згідно з оцінкою аналітичної агенції Mergermarket, Carlsquare уклала найбільшу кількість угод  в першій половині 2023 року й очолили таблицю лідерів на M&A-ринку Німеччини. 

Carlsquare — це інвестиційний банк з 20-річнним досвідом надання незалежних консультацій з корпоративних фінансів. Компанія надає міжнародним клієнтам значні переваги в транскордонних угодах, зокрема за участю німецьких компаній. Видатних результатів у таких угодах Carlsquare досягає завдяки знанням ринку, досвіду та розгалуженій мережі. 

“Окрім транзакцій M&A, ми використали перше півріччя для подальшого розширення нашої присутності. Відкривши додаткові офіси у Варшаві та Франкфурті, ми розширили охоплення та можемо ще краще обслуговувати наших клієнтів за допомогою розширених послуг, таких як консультування щодо боргів” — йдеться у повідомленні прес-служби Carlsquare. 

У компанії розповіли, що найбільше задоволені нашою експансією в США. Офіс у Сан-Франциско, став мостом до найбільшого у світі технологічного центру, що відкриє клієнтам компанії прямий доступ до ринку Північної Америки.

“Завжди приємно спостерігати за перемогами та здобутками партнерів, та вдвічі приємніше, коли йдеться про таку компанію, як Carlsquare, — розповів Сергій Гончаревич, — Вони були й залишаються нашим приоритетним та улюбленим партнером і ми із задоволенням продовжимо нашу співпрацю”.

Усією командою Capital Times приєднуємося до привітань та бажаємо нових звершень та перемог. 

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору
18years