fbpx

Capital Times виповнилося 17 років!

Оцінюючи пройдений шлях, можна з упевненістю сказати, що ми обрали правильний напрямок, який призвів до того, що за ці 17 років ми були й залишаємось сильним гравцем на M&A-ринку України та активно освоюємо нові горизонти за кордоном.

Сьогодні Capital Times – це надійний фінансовий партнер, професійна команда експертів, радників та аналітиків з багаторічним досвідом, це якісно нові рішення та глибока експертиза. 

Наш професіоналізм проявляється в кожній сфері роботи: у точності макропрогнозів, у якості аналітики, у вірності обраних стратегій, у закритих M&A-угодах тощо. 

За минулий рік ми стали ще сильнішими: відкрили два нових офіси в Європі, впровадили нові продукти для бізнесу, закрили 2 ключові для України угоди. 

Незважаючи на війну, ми розвиваємося, розширюємо штат, створюємо і впроваджуємо нові ідеї та продукти, виконуємо нові складні проекти. 

З величезним багажем знань і досвіду, з сильною командою і надійними партнерами вступаємо в наш 18 рік! Працюємо, щоб ставати все більш корисними для українського бізнесу!

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору
18years