fbpx

Звіт Silverpeak за 4 квартал 2022 року: Подальша стабілізація та перші ознаки зростання

Огляд публічної оцінки вартості компаній, що займаються прикладним програмним забезпеченням в Європі, Великобританії та США

Основні тези звіту:

У 4-му кварталі запаси програмного забезпечення виявилися більш стійкими до макроекономічних факторів, ніж очікувалося, про що свідчить стабілізація в нашому наборі даних. Протягом останнього кварталу ми спостерігали триваючу геополітичну нестабільність, зростання цін на енергоносії та перебої в ланцюжку поставок, що почалися в третьому кварталі внаслідок триваючого російсько-українського конфлікту.

Наші дані показують, що мультиплікатор EV/Виручка не лише стабілізувався у 4-му кварталі, але й продемонстрував значне зростання у певних категоріях та секторах, таких як британські компанії (+12%) та охоронні компанії (+17%). Після падіння в середньому на 22% протягом 1-го та 2-го кварталів, ринки програмного забезпечення поступово нормалізувалися та повернулися до рівнів, подібних до рівнів до 2020 року.

Ринкові настрої продовжують надавати більшого значення прибутковості, ніж прогнозованому зростанню доходів, про що свідчить середнє зростання мультиплікаторів EV/EBITDA на 7% у 4 кварталі.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору