fbpx

Сергій Гончаревич – кофаундер фонду Діти Героїв

Від компанії Capital Times вітаємо Сергія Гончаревича, Керуючого партнера Capital Times із тим, що він став кофаундером Благодiйний Фонд "Дiти Героїв". Ми дякуємо Сергію Гончаревичу та засновникам фонду, що вся наша команда має змогу долучитися до благодійних проєктів.У Фонді «Діти Героїв» опікуються дітьми, які втратили батьків через збройну агресію росії проти України. Там надають сиротам війни всебічну підтримку, там розробляють освітні та соціальні програми, допомагають дітям розкривати свій потенціал.

Серед багатьох корисних ініціатив фонду на часі найактуальніша — зібрати школярів до 1 вересня.

Підопічним Фонду конче необхідні портфелі та шкільна канцелярія. Навколо цієї ініціативи вже об’єдналося чимало компаній. Деякі надають рюкзаки, інші — допомагають грошима. Проте, як це не страшно писати, сиріт війни-2022 багато. І допомогти хотілося би всім. Долучайтеся до нашої кампанії. Ви можете підтримати проєкт фінансово, донати приймають на сайті https://childrenheroes.org/. У коментарях обов’язково вкажіть: «1 вересня» або «Школа»

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору