fbpx

Capital Times виступила фінансовим радником Групи компаній OREXIM при укладення партнерської угоди з POSCO International Corporation

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником Групи компаній OREXIM при укладення партнерської угоди з південнокорейською POSCO International Corporation про спільний розвиток та управлінні зерновим терміналом на базі Миколаївського комбінату хлібопродуктів.

За умовами угоди, POSCO International Corporation стає партнером OREXIM з розвитку зернового терміналу в Миколаївському морському порту. Новий термінал потужністю зберігання понад 140 тис. Тонн буде повністю готовий і введений в експлуатацію в липні 2019 року.

Після завершення угоди, частка компанії POSCO International Corporation складе 75%, а власником частки, що залишилася буде Orexim.
Угода між сторонами зайвий раз доводить провідну роль України на світовому продовольчому ринку і її високий інвестиційний потенціал.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!
Прокрутити вгору
18years