fbpx

2023 рік для нас був наповнений викликами, як і для всього українського бізнесу. Я зустрічаю його в роздумах, де переді мною три можливих сценарії: позитивний, реальний і песимістичний. Хоча ситуація важка, я вірю в краще і сподіваюся на нашу повну перемогу наступного року.

Професія вчить мене бути раціоналістом, але мої мрії та бажання повернення до нормального життя відображають тільки найкращі побажання на майбутнє.

І зараз, дозвольте подякувати 2023 року за всі надані нам можливості. Це був насичений час, команда Capital Times працювала на нових ринках, з новими проєктами та завершувала вже розпочаті масштабні завдання.

Ми залишаємося надійними партнерами для українського бізнесу та продовжуємо розвивати нашу справу. Попереду на нас чекає безліч планів та ідей, ми маємо силу для їхнього втілення та неперевершену команду, яка готова подолати будь-які перешкоди.

З Новим роком! Нехай наступний рік буде сповнений лише перемогами та новими досягненнями!

Сергій Гончаревич

Здобутки Capital Times 2023

У 2023 році команда Capital Times успішно закрила 2 угоди, реалізувала 31 консалтинговий проєкт і виконала 24 завдання з аналітичного консалтингу для українських і зарубіжних клієнтів. 

Кожен із наших проєктів був завершений на найвищому рівні та отримав високу оцінку від клієнтів у різних секторах, зокрема: Healthcare & Pharma, Automotive, Industrial Products, Financial Services, Entertainment & Education, Food and Beverages, TMT, Consumer Products/Services, FMCG distributors, Agriculture, Retail. Наша кропітка робота та експертність дозволили нам зарекомендувати себе як надійного партнера з консалтингу для широкого спектра індустрій.

Соціальна активність

Благодійний продаж картин намальованих Дітьми Героїв

У ці святкові дні ви можете стати добрим чарівником для дітей, підопічних Благодійного Фонду “Діти Героїв”.

Купуючи картину, намальовану дитиною, яка втратила одного або двох батьків під час війни, ви даруєте цім  діткам можливість рости й розвиватися, змінювати своє життя на краще та будувати світле майбутнє для себе й для України.

 Всі кошти від продажу картин будуть передані до Фонду “Діти Героїв”

Наші аналітичні продукти

Експерти Capital Times випустили Макроекономічне дослідження щодо України на 2023–2032 роки та багато аналітичних матеріалів стосовно економіки України та світу. Найцікавіше:

Наші ключові послуги та ринки

У 2023 Capital Times оптимізувала свої послуги. Ми успішно закрили кілька проєктів з виведення українських бізнесів на зарубіжні ринки.
testМонтажная область 21

Вихід на зарубіжні ринки

Пошук компаній для поглинання в Польщі, Молдові та інших країнах Європи

Залучення фінансування

в капітал для розвитку компанії чи в нові інвестиційні проєкти

Монтажная область 13

Продаж бізнесу

інвестору та супровід M&A угоди до її завершення

Монтажная область 17

Аналітичний консалтинг

Оцінка потенціалу міжнародної експансії, розробка фінансових моделей

Монтажная область 11

Розширення бізнесу

за рахунок поглинання, та супровід M&A угоди з цікавою компанією-ціллю

testМонтажная область 3

Управління активами

Послуги адміністрування сімейного офісу та інвестицій в різні активи

Дорогі друзі, партнери, колеги!

Вітаємо з прийдешнім Новим роком, який, ми всі віримо, стане для нас переможним! 🇺🇦

2022 довів, якою сильною нацією є українці, якими професійними є наші воїни, яким патріотичним є наш бізнес. Весь світ бачить, як завзято ми свою свободу, право жити у вільній, демократичній, європейській країні.

Всією командою бажаємо вам міцності, мудрості й терпіння. Нехай кожен з нас збереже вільний дух та запал творити дива, адже, переконані, у 2023 році ми всі разом відбудуємо нашу державу!

Україна, Київ
Молдова, Кишинів
Польща, Познань
Прокрутити вгору