fbpx

Вихід на міжнародні ринки через М&A угоду

Якщо Ви хочете вивести свій бізнес на інший рівень, вийти на іноземні ринки.
Або Ви хочете розширити бізнес в безпечні країни – ми маємо всі ресурси та досвід для реалізації Ваших планів.

testМонтажная область 21

Аналіз ринку​

Аналіз інвестиційної привабливості та конкурентного середовища має допомогти бізнесу зменшити ризики невдачі на зовнішніх ринках та підготуватися до конкуренції. Ми націлені забезпечити більш глибоке розуміння ринкових тенденцій та конкурентних переваг бізнесу на міжнародному ринку.​

Пошук цілей на іноземних ринках

Команда Capital Times проводить пошук потенційних цілей для поглинання або партнерства, виходячи з критеріїв, які обговорюються із замовником заздалегідь.

Пошук здійснюється через власні контакти  й завдяки розгалуженій мережі наших партнерів Globalscope, яка налічує понад 600 спеціалістів та представлена у 44 країнах світу. Наша команда активно оцінює як відкриті дані, так й інформацію із закритих спеціалізованих платформ для попереднього аналізу можливих компаній-цілей.

testМонтажная область 1

Залучення фінансування для угоди

У разі необхідності додаткового фінансування під угоду або капіталу на інші інвестиційні проєкти, ми розглянемо усі можливі варіанти залучення фінансування й допоможемо отримати гроші.
Монтажная область 17

Повне супроводження угоди по придбанню цілей

Експерти Capital Times гарантують чітке виконання всього переліку робіт, пов’язаних із закриттям M&A-угоди, зокрема:

  • комунікація з власниками компанії-цілі;
  • незалежна оцінка вартості бізнесу;
  • структурування транзакції;
  • проведення Due Diligence;
  • представництво інтересів клієнта в рамках переговорів;
  • закриття угоди.

ПРО CAPITAL TIMES

37

закритих угод

25

інвестиційних професіоналів

0

проєктів закрито
у 13 галузях

ОБРАНІ УГОДИ

Ексклюзивний фінансовий радник

Сума угоди: Undisclosed
2021
Сapital Times виступила радником компанії Ascet Shipping в угоді із залучення фінансування для придбання барж змішаного плавання «річка-море» проекту NBL-90
ДЕТАЬНІШЕ

ПРИКЛАД РЕАЛІЗАЦІЇ

Capital Times виступила ексклюзивним фінансовим радником корпорації «Біосфера» — провідного українського виробника та дистриб’ютора товарів для дому та гігієни, в угодах з придбання відомого європейського бренду ALUFIX, заводу в Румунії, а також торгових представництв у чотирьох країнах ЄС.

З метою фінансування угоди, команда Capital Times виступила фінансовим радником у залученні кредиту в європейському банку.

З боку корпорації «Біосфера» угодою керував Юрій Голянич, СЕО бізнес-напрямку Household & Recycling. «Протягом останніх років у рамках стратегії з міжнародної експансії ми перебували в пошуках компаній та активів, придбання яких дозволило б масштабно вийти на ринок Європи. Це придбання — можливість для «Біосфери» вийти на міжнародний ринок у якості повноцінного гравця, а не як Private Label виробника для супермаркетів. Ми вдячні Дмитру Барановському та його команді за супровід закриття цих угод, за працю в умовах стислих термінів та воєнних дій в Україні протягом останніх 5 місяців», — відмітив Юрій.

Супроводженням перелічених угод керував Дмитро Барановський, Віце-президент Capital Times. «Ці угоди дадуть змогу корпорації «Біосфера» ефективно масштабувати бізнес та посилити ринкові позиції в країнах ЄС. Проект був нетривіальним через здійснення угод у країнах із різними ментальностями, використання різних законодавств й мов та роботу у віддаленому форматі. Нам приємно працювати з високопрофесійною командою Корпорації «Біосфера» та ми продовжуємо підтримувати їхнє бажання розвиватися в такий складний період для всієї України».

ВАША КОМАНДА

на рахунку якої вже 37 закритих М&A угод
Сергій Гончаревич
Керуючий партнер
Євген Кудрицький
Партнер
Дмитро Барановський
Директор з інвестиційного банкінгу
Кирило Крупенков
Директор з розвитку Польща, Молдова
Славомір Троян
Директор польського офісу
Владислав Шарига
Інвестиційний радник
Олена Тертишник
Інвестиційна радниця
Юрій Карпюк

Інвестиційний аналітик

Залиште свої дані та замовте безкоштовну консультацію

Прокрутити вгору