fbpx

Silverpeak Benchmark Report Q2 2021

Представляємо вам огляд ключових показників оцінки компаній в секторах прикладного програмного забезпечення США, Великобританії і Європи від компанії Silverpeak, яка бере участь в міжнародній мережі Globalscope.

Аналізуючи дані сектора, Silverpeak прагне надати набір показників індустрії програмного забезпечення, за якими можна виміряти ефективність окремих компаній.

Витяги зі звіту:

  • Як дохід, так і оціночні мультиплікатори EBITDA виросли для майже всіх категорій програмного забезпечення в США в другому кварталі 2021, відновившись після падіння в минулому кварталі. В Європі і Великобританії, оціночні показники продовжують рости, при цьому мультиплікатори Великобританії відрізняються від європейських, які зараз на 40% вище.
  • Мультиплікатори виручки для вертикалі США досягають рекордно високого рівня відрізняючись від горизонталі США на 27%. Американські компанії-розробники прикладного програмного забезпечення SaaS не можуть відновитися до максимумів, досягнутих в кінці 2020 року. У той же час, медіанний мультиплікатори виручки для малих і середніх компаній Великобританії і європейських компаній-розробників програмного забезпечення продовжували рости і досягли рекордних максимумів у другому кварталі 2021 року.
  • У другому кварталі мультиплікатори EBITDA виросли для кожної категорії, крім вертикалі США. І малі і середні підприємства Великобританії, а також європейські софтверні компанії перевершили американські за показниками минулого кварталу і торішнім зростанням, при цьому обсяги малого і середнього бізнесу у Великобританії виросли на 110% в річному численні. Маржинальність EBITDA і прогнозована річна виручка залишилися стабільними за більшістю категорій.
  • Індекс вартості бізнесу виріс в 3 з 5 підсекторів зі зростанням вартості таких підсекторів, як HR Tech, Fintech і кібербезпека.HR Tech продовжує випереджати інші галузі і показує найбільше зростання за квартал. Fintech демонструє найбільше зростання, рухаючись до найвищого рівня, з січня 2019 року.

Повну версію звіту можете переглянути тут.

Всі свіжі інсайти, новини та дослідження доступні першими для підписників телеграм боту. А деякі ексклюзивні матеріали доступні тільки там. Приєднуйтесь!

Інші новини

Прокрутити вгору
18years