fbpx

Аналітичне дослідження європейського ринку

Ми пропонуємо продукт – ексклюзивний аналіз європейського ринку, який експерти аналітичного департаменту Capital Times підготують згідно з Вашими потребами та цілями.
За більш ніж 18 років роботи аналітиками компанії було підготовлено понад 150 аналітичних досліджень у різних секторах економіки. З 2021 року ми активно проводимо дослідження європейських ринків у рамках побудови стратегії виходу компанії на зарубіжні ринки. Досвід нашої компанії включає проведення ринкових досліджень для компаній, яким необхідна об’єктивна картина європейського ринку та оцінка їх позицій на ньому. План аналізу ринку та інформація, надана за результатами аналітичного дослідження ринку, залежать від Ваших цілей та завдань.
Аналітичне дослідження ринку містить глибоку, структуровану інформацію, яка базується на детальному аналізі статистичних та аналітичних даних.

ЩО МИ ПРОПОНУЄМО

Монтажная область 13

Аналіз тенденцій в бізнес сегменті замовника на іноземних ринках

Оцінка конкурентного середовища, пошук партнерів, дистриб'юторів

Перевірка гіпотез замовника щодо попиту на продукцію/послуги, бенчмаркінг

Розробка презентацій, тізерів, інфографіки

Чому нас обирають для аналізу європейських ринків

testМонтажная область 2

Професійний досвід

Ми маємо великий досвід у проведенні аналітичних досліджень для численних клієнтів. Наша команда фахівців забезпечує високоякісні послуги завдяки рокам роботи та глибокому розумінню ринкових тенденцій.

Доступ до баз даних

Capital Times має доступ до різноманітних дороговартісних баз даних, що дозволяє нам надавати найбільш актуальну та точну інформацію для ваших бізнес-рішень.

Персоналізований підхід

Ми розробляємо аналітичні дослідження, що відповідають саме вашим потребам та цілям, гарантуючи, що ви отримуєте саме ту інформацію, яка вам необхідна для прийняття правильних бізнес-рішень.

Висока якість та точність

Ми використовуємо передові методи аналізу та маємо доступ до найсучасніших баз даних, що забезпечує високу точність та актуальність наших досліджень.

Монтажная область 11

Міжнародна мережа

Ми є частиною міжнародної мережі Globalscope, що відкриває для нас доступ до закритих міжнародних досліджень. Це дозволяє нам забезпечувати клієнтів унікальними інсайтами та комплексною аналітикою.

Позитивні відгуки клієнтів

Наші клієнти регулярно відзначають високий рівень професіоналізму та корисність наших досліджень, що підтверджується численними позитивними відгуками та рекомендаціями.

КОМАНДА ЕКСПЕРТІВ

Артем Щербина
Директор з інвестицій, Голова R&D
Софія Голубцова
Інвестиційна Аналітикиня
Юрій Карпюк
Старший інвестиційний аналітик

ПРО CAPITAL TIMES

38

закритих угод

25

інвестиційних професіоналів

0

проєктів закрито
у 13 галузях

No Data Found

ВІДГУКИ

ОБРАНІ УГОДИ

Ексклюзивний фінансовий радник

Сума угоди: Undisclosed
2021
Сapital Times виступила радником компанії Ascet Shipping в угоді із залучення фінансування для придбання барж змішаного плавання «річка-море» проекту NBL-90
ДЕТАЬНІШЕ

Залиште свої дані та замовте безкоштовну консультацію

Надсилаючи заявку, ви погоджуєтесь з умовами політики конфіденційності

Прокрутити вгору
18years