Новини

Сapital Times виступила ексклюзивним радником «Бусліка» у M&A угоди з польською «Coccodrillo»

Білоруська компанія West Ost Union, що володіє брендом «Буслiк», підсилює свою конкурентну позицію на ринку залучаючи стратегічного партнера - польську компанію CDRL (бренд «Coccodrillo»). У результаті угоди до компанії CDRL переходить 90% корпоративних прав компанії West Ost Union, частина з яких належить Європейському Банку Реконструкції та Розвитку. Укладення угоди дозволить Банку повністю вийти зі складу акціонерів West Ost Union і завершити інвестиційний цикл. Залучення стратегічного партнера дозволить West Ost Union збільшити частку ринку, яка на даний момент оцінюється в 15%. Capital Times Investment Company супроводжувала угоду в якості ексклюзивного фінансового радника компанії West Ost Union.
Білоруська компанія West Ost Union, що володіє брендом «Буслiк», підсилює свою конкурентну позицію на ринку залучаючи стратегічного партнера Юридичними консультантами по угоді на боці продавця виступили дві компанії - Revera і Sorainen.
«Ми співпрацювали з власниками торгової мережі на кожному етапі операції з пошуку партнера, супроводі Due Diligence, укладення договору», - зазначає Інвестиційний директор Capital Times Investment Company, Дементій Юферев.
Для Capital Times це четверта закрита M&A угода в 2018 році в якості інвестиційного радника.
Компанії West Ost Union належить 46 супермаркетів повного асортименту дитячих товарів, що працюють під брендом «Буслік» по всій Білорусі, 17 супермаркетів розташовані у Мінську. Кілька років тому компанія прийняла рішення про залучення стратегічного партнера для подальшого розвитку.
CDRL займається дизайном, виробництвом і реалізацією одягу для дітей у віці від 0 до 14 років під торговою маркою «Coccodrillo». Компанія має понад 300 магазинів в Польщі та більше ніж 500 по всьому світу, а також експортує свою продукцію в Білорусь, Росію, Україну, Литву, Латвію і ін.
Capital Times Investment Company - незалежна інвестиційно-банківська компанія, заснована в 2006 році, спеціалізується на супроводі угод по злиттю і поглинанню (M & A). Компанія має два офіси - в Мінську і Києві, а також є учасником міжнародної організації Globalscope, за підтримки 55 партнерів в 48 країнах.