Новини

Білоруський Beesender залучив інвестиції від Capital Times

Інвестиції спрямовані на вдосконалення продукту, посилення служби підтримки користувачів і розвиток продажів на англомовних ринках
Білоруська продуктова ІТ компанія «Альтарас», яка займається розробкою платформи Beesender Beesender для підключення чатів і чатботів до бізнес-процесів підприємств, залучила перший раунд інвестицій від компанії Capital Times в особі Керуючого партнера Сергія Гончаревича.
Оцінка компанії склала $1 млн. Сторони закрили операцію в травні 2019 року. Інвестиції, обсяг яких не розголошується, спрямовані на вдосконалення продукту, посилення служби підтримки користувачів і розвиток продажів на англомовних ринках.
«Проекти зі сфери інновацій залишаються у полі зору нашої уваги. Ми готові розглядати нові ініціативи, як українських, так і зарубіжних стартапів, адже бачимо перспективу у таких інвестиціях», – пояснив Гончаревич.
Зі свого боку, засновник «Альтарас» Олег Чаєвський зазначив, що – «це перший раунд. Посівні інвестиції. За рік бізнес компанії активно розвивався, тому ми готові до переговорів з новими інвесторами».
Так, за 2018 рік зростання числа клієнтів стартапу збільшилося в 7 разів, користувачів – в 11, зростання виручки – в 15 разів.
«За допомогою месенджерів, ми перетворюємо смартфони клієнтів в пульти дистанційного керування бізнесом наших замовників», – сказав Чаєвський.
Продукт компанії під брендом Beesender допомагає компаніям використовувати сайти, соцмережі і месенджери для спілкування з клієнтами і співробітниками.
«Альтарас» – білоруський стартап c офісами в Мінську та Вільнюсі. Компанія є резидентом Парку Високих Технологій. Основні замовники «Альтарас» – компанії зі сфери рітейлу, фінансового сектора і автобізнесу. Серед них Леруа Мерлен, ГІППО, Таврія В, Технобанк, Банк Дабрабит, ViDi Автодінастія, RIA Auto.