Новини

Департамент Wealth Management компанії Capital Times розробив антикризовий пакет послуг для клієнтів

За часів підвищеної турбулентності правильне управління фінансами — особливо цінна якість, яка допоможе м'якше пережити кризу і вийти з неї не тільки не втративши, але й примноживши накопичення/грошовий капітал.

Команда Capital Times Wealth Management в умовах кризи оперативно відреагувала на ситуацію, запропонувавши клієнтам «Антикризовий пакет послуг 2020».

Експерти нашої компанії готові надати професійну допомогу в наступних питаннях:

1. Portfolio Advice. Незалежна експертиза поточних інвестиційних портфелів клієнтів, актуалізація та аналіз стратегії інвестування та рекомендації щодо подальших дій.

2. Infrastructure Update. Рекомендації з банківської інфраструктури із урахуванням нових ризиків.

3. Продаж єврооблігацій українських емітентів в Україні. Послуга для тих, хто не може інвестувати за кордон, але хоче отримати надвисоку дохідність на ліквідних і зрозумілих фінансових інструментах.

4. Продаж структурних нот надійних емітентів з високою прибутковістю. Персональні пропозиції щодо формування інвестиційного продукту, який дозволяє власникові брати участь в позитивному русі фондового індексу.

5. Макроекономічні та галузеві дослідження. Спеціальні умови розробки економічних звітів на замовлення корпоративних клієнтів і банків, експертиза провідних фахівців Capital Times для ТОП-менеджерів з управління ризиками в період турбулентності в економіці.

Будемо раді надати підтримку експертної консультацією в цей непростий період!