Новини

Стаття інвестиційного радника Capital Times Олександра Шкута вийшла в першому номері 2020 року авторитетного ділового журналу Білорусі Бізнес-ревю

Стаття інвестиційного радника Capital Times Олександра Шкута вийшла в першому номері 2020 року авторитетного ділового журналу Білорусі Бізнес-ревю.

У статті під назвою «Чого очікувати на ринку M & A високотехнологічних компаній: 10 трендів» Олександр виділив основні тренди проявили себе в 2019 році на ринку угод M & A в сегменті високотехнологічних компаній.

Одним з ключових, на думку Олександра, є наступний тренд: Обсяг угод з програмними продуктами продовжує витісняти hardware-сегмент (компанії, які займаються безпосередньо виробництвом і установкою заліза), класичні сервіси (які були вбудовані в бізнес-процеси компаній) і деякі застарілі професії . Голосові роботи чат-боти вбудовуються в бізнес процеси, від чого у підрядників таких послуг відпадає необхідність укладати договори, наприклад, з аутсорсовимі call-центрами або наймати власний персонал.
З повним текстом статті Ви можете ознайомитися тут.