Новини

Компанія Capital Times взяла участь в European Deal Day, організованому Globalscope Partners в Будапешті в червні 2018 року

Дмитро Барановський, Віце-президент Capital Times Investment Company, разом з близько 50 партнерами об'єднання Globalscope Partners, відвідав European Deal Day, який пройшов в столиці Угорщини в минулому місяці.
В цілому, економіка Угорщини є ефективніше української. Зокрема, при населенні Угорщини менше 10 млн чол., Їх ВВП перевищив український показник на 27 млрд USD за підсумками 2017р. Таким чином, ВВП на душу населення в розмірі 16 тис. USD в 5 разів перевищує аналогічний показник по Україні.
Серед найперспективніших галузей можна виділити наступні чотири, а саме: автопром (з сильною інтеграцією із Західною Європою), охорону здоров'я (з активним впровадженням інноваційних технологій), логістику (з вигідним географічним розташуванням і розвиненою дорожньою інфраструктурою) і інформаційних технологій (з нішевими продуктами, які користуються попитом на глобальній ринку). Ми готові презентувати конкретні інвестиційні можливості в цих галузях.
За портфелем проектів Capital Times, презентованому на заході, було знайдено понад 35 потенційних інвесторів, з частиною з яких вже на сьогодні підписано NDA і ведуться активні комунікації.
Наступна конференція Globalscope Partners відбудеться в Грузії у вересні 2018 р., А наступного European Deal Day відбудеться в Бельгії в січні 2019 р. Ми відкриті до обговорення точкових інвестиційних запитів по цих країнах.