Новини

Керуючий партнер Capital Times Investment Advisory Сергій Гончаревич включено до Реєстру незалежних Директорів Державного комітету з майна Республіки Білорусь

Сьогодні керуючий партнер Capital Times Investment Advisory Сергій Гончаревич включено до Реєстру незалежних Директорів Державного комітету з майна Республіки Білорусь. 

Метою створення Реєстру незалежних Директорів є підвищення якості корпоративного управління в акціонерних товариствах. Наявність в складі Наглядової ради акціонерного товариства незалежного Директора є одним з важливих елементів корпоративного управління, що дозволяє зміцнити довіру інвесторів до акціонерного товариства. 

Сергій Гончаревич входить також в Український реєстр корпоративних директорів Професійної Асоціації Корпоративного Управління. 

Його експертні знання в таких питаннях як: стратегія розвитку бізнесу, джерела фінансування, оцінка вартості компанії, фактори, які впливають на вартість підприємства - будуть корисні багатьом білоруським і українським акціонерним товариствам, які оберуть Сергія незалежним Директором в свої Наглядові ради. 

Детально ознайомитися з професійними навичками, діловими і особистими якостями Сергія Гончаревич можна в анкеті незалежного директора: http://gki.gov.by/ru/reestr_nezavis_direktorov/