Новини

Private Equity фонди можуть стати драйвером збільшення кількості дрібних угод – серця ринку M&A

Минулий рік виявився одним з найбільших в світі за обсягом злиттів і поглинань – сума анонсованих в глобальному масштабі угод досягла 3,8 трлн доларів США, що зробило цей рік четвертим рекордним роком для M&A.

Разом з тим, кількість анонсованих угод продовжила знижуватися, так як багато компаній вирішили відкласти активність в зв'язку з відходом США з Єврозони і торговим протистоянням США і Китаю. В Європі загальна вартість угод знизилася на 30%, оскільки європейські країни, включаючи Німеччину, зіткнулися з уповільненням економічного зростання, і невизначеність щодо Brexit охопила Великобританію і регіон.

Ще одним фактором, що вплинув на зниження числа транзакцій, є ринкова капіталізація компаній знаходилася в цьому році на рекордному рівні: S&P виріс на 29%. Придбання в цьому році виявилися дуже дорогими і компаніям доводилось розплачуватися за придбання своїми власними зростаючими акціями.

Незважаючи на те, що компанії не шукають причин тікати від угод, компанія Capital Times очікує, що кількість угод знову трохи знизиться і в 2020 році оскільки макроекономічний ризик для рад директорів компаній як і раніше високий. Але якщо оцінки компаній знизяться, Private Equity фонди можуть стати драйвером збільшення кількості дрібних угод – серця ринку M&A.


image