Новини

Аллокации інвестиційних активів на Жовтень 2018 року

МВФ погодив виділення рекордних $ 57 млрд. Фінансової допомоги Аргентині, а в Туреччині рівень інфляції досяг 25%. Проблеми країн, що розвиваються поглиблюються.
У вересні курси валют країн, що розвиваються стали міцніші від долара на новинах про підтримку Аргентини з боку МВФ, очікуваного звільнення американського пастора з турецької в'язниці, а також відтермінування введення американцями санкцій проти Росії. Зростання цін на нафту також підтримав слабкі валюти.
Ціни на енергоресурси досягли 4-х річних максимумів на прагненні США відновити ембарго на експорт нафти з Ірану. Високий попит на нафту не зупиняє навіть факт рекордного рівня видобутку «чорного золота» в Саудівській Аравії і Росії, а також нарощування експорту Лівією і США.
Торгова війна США і Китаю перейшла в режим «очікування». Жодна зі сторін не прагне погіршити ситуацію, але і не включається в переговорний процес. Можливо, в найближчі місяці ми побачимо приховані політичні та економічні рішення США і Китаю в своєму протистоянні, в т.ч. на товарному і борговому ринках.
Загрози і виклики світових ринків:

  • Торгова війна США проти Китаю і ЄС
  • Жорсткість монетарної політики ФРС США
  • Різке зростання цін на нафту