Новини

Capital Times запускає серію спеціалізованих, закритих воркшопів на тему максимізації вртості бізнесу для власників та ТОП-менеджерів компаній

25-го квітня, в офісі компанії Capital Times пройшов воркшоп по M&A, що зібрав власників бізнесу для обговорення не стільки теорії, скільки гострих, практичних питань по темі максимізації вартості бізнесу.
Для нас це був свого роду марафон, який тривав майже 5 годин: інтенсивний, насичений і продуктивний. Сергій Гончаревич сфокусував увагу власників на інструментах максимізації вартості компанії на кожному етапі її розвитку і зростання.
Учасники розбирали багато практичних кейсів і активно брали участь в обговоренні на прикладах свого бізнесу.
Можемо з упевненістю сказати, що старт нашої програми для власників пройшов успішно і скоро ми почнемо набирати нову групу.
Крім того, у відповідь на велику кількість запитів, ми запускаємо серію спеціалізованих виїзних воркшопів для корпоративних клієнтів.
Деталі - за посиланням: https://bit.ly/2vB44gz
Хочемо звернути увагу власників на те, що на нашому оновленому сайті з'явився розділ инсайтів та аналітики, де можна завантажити частину контенту, який був на воркшопі, за посиланням: https://bit.ly/2vyLHss