Новини

Головні висновки і інсайти EUROPEAN INVESTMENT SUMMIT 2018

Олег Стадник, керівник інвестиційно-банківського департаменту компанії, брав участь в саміті інвесторів, що пройшов у Лондоні.
Унікальна платформа вже в шостий раз об'єднує профільних інвесторів і сімейні офіси, а так само пов'язаних з ними гравців, знайомить з новими інвестиційними можливостями і тенденціями і служить хорошою платформою для знайомств і двосторонніх зустрічей.
Для Сapital Times це підтримка професіоналізму і відстеження тенденцій, а так само актуалізація практичних навичок за рахунок досвіду колег, їх реальних кейсів і технологій.
Висновки про тенденції:
1. Сімейні офіси (family offices) Великобританії і Швейцарії, що спеціалізуються на управлінні добробутом вихідців з СНД, активно нарощують капітал під своїм управлінням, в тому числі через турбулентність в регіоні. У багатьох забезпечених родинах з цього регіону зараз відбувається зміна поколінь перших осіб, разом з якою часто також змінюється стратегія інвестування в сторону більш сучасних галузей.
2. Говорячи про інвестиції в Україну та інші високоризикові країни, ключовим факторами успіху угоди інвестори називають людей, їх репутацію і довірчі відносини з ними. У цьому контексті - презентація інвестиційного проекту для іноземного інвестора авторитетним професіоналом з локальної експертизою і міжнародною репутацією, є важливим фактором комфорту, як мінімум, для початку переговорів.