Новини

Компанія Capital Times взяла участь в 26-й конференції Globalscope, що пройшла в Нью-Делі (Індія)

Сергій Гончаревич, керуючий партнер, і Дмитро Барановський, віце-президент, відвідали триденну конференцію, на якій компанії-учасники представили понад 175 проектів угод від імені своїх клієнтів в шести основних секторах (споживчі товари, ІТ, промисловість, фінанси, охорона здоров'я і сектор послуг ).
На цій конференції також було створено нову групу партнерів, які спеціалізуються на угодах в секторі інформаційних технологій - галузь, що все більш динамічно розвивається, в якій ми створюємо цінність для наших клієнтів на міжнародній арені.
Компанія Capital Times є членом Globalscope з 2014 року. Завдяки цій мережі Компанія має можливість швидко і ефективно встановлювати бізнес-контакти з потенційними іноземним покупцям компаній в Україні, виставлених на продаж або ж з метою пошуку можливих компаній-цілей для поглинання на зарубіжних ринках.
На 26-й конференції Capital Times представила 15 проектів, з яких 5 проектів в ІТ, по 3 в агро і відновлюваній енергетиці, 2 в секторі виробництва та дистрибуції автозапчастин, і по 1 проекту в ритейлі та страхуванні.
Наступна конференція Globalscope Partners пройде в Мюнхені в квітні 2020 р. Ми готові обговорити інтерес українських інвесторів на німецькому ринку і запропонувати перспективні проекти.