Новини

Latifundist.com – головний сайт про агробізнес в Україні, опублікував статтю, підготовлену Керуючим партнером Capital Times Investment Advisory Сергіэ Гончаревичем і Партнером Євгеном Кудрицьким

Latifundist.com – головний сайт про агробізнес в Україні, опублікував статтю, підготовлену Керуючим партнером Capital Times Investment Advisory Сергіэ Гончаревичем і Партнером Євгеном Кудрицьким.

В статті «Як знайти партнера для Агропроект. Кейс OREXIM, частина 2» експерти розповіли про те, навіщо такому великому проекту як OREXIM стратегічний партнер і як його знайти.

Експерти Capital Times, що супроводжують процес пошуку великого іноземного партнера для OREXIM, розглянули кілька десятків компаній-стратегів. У підсумку вибір був зроблений. Posco International, глобальна публічна корпорація, після успішно завершеного переговорного процесу і процесу документарного оформлення (підбір юридичного консультанта також був здійснений Capital Times) виступила в ролі стратегічного партнера OREXIM.

Подібні кейси підтверджують, що великий іноземний бізнес готовий входити в Україну, а це – мільйони доларів інвестицій, нові робочі місця, нові потужності для перевалки та можливості для збільшення міжнародної торгівлі.

З повною версією статті можна ознайомитися тут.