Новини

Capital Times взяла участь в 24 міжнародній конференції Globalscope Partners в Грузії

Як учасник міжнародної M & A мережі Globalscope, ми раді повідомити про збільшення кількості партнерів і розширенні мережі. На останній, 24-й конференції, шляхом голосування, до мережі Globalscope приєдналися два нових учасника - SORTIS Invest Group (Болгарія) і PoNT CVC (Мексика). Міжнародне представництво мережі зросла до 55 партнерів в 48 країнах світу, що свідчить про постійний розвиток і зростання Globalscope Partners.
Чим це цінно для нас, як для учасників, і для мережі партнерів в цілому? Це оперативний і кваліфікований доступ через нових партнерів до інвестиційних пропозицій країн, а значить ще більший вибір можливостей для наших клієнтів.
На конференції в Тбілісі компанію Capital Times представляли керуючий партнер Сергій Гончаревич, керівник M & A департаменту Олег Стадник і віце-президент Дмитро Барановський. Ця зустріч - ще один крок у розвитку нашої внутрішньої експертизи, найголовнішою цінності, яку ми надаємо нашим клієнтам.
Більше 60-ти представників мережі з 35-ти країн зустрілися для обговорення потенційних угод, знайомства з грузинськими інвесторами і з місцевим ринком M & A. Делегати фірм-членів з усього світу оцінили значні можливості Грузії для укладення угод злиттів і поглинань, і переконалися у високій інвестиційної привабливості країни. Конференція здатна вплинути на економічний розвиток регіону за рахунок підвищення активності на ринку M & A. За підсумками конференції президент Globalscope Partners Джим Килинг (Великобританія) прокоментував: «Ця конференція зібрала рекордну кількість потенційних транскордонних угод».
Проведення конференції Globalscope в нашій країні так само виступило б каталізатором важливих для економіки країни процесів і позитивно вплинуло б на інвестиційний клімат.
За активну роботу на протязі останніх 6-ти місяців Globalscope нагородила ряд компаній-учасників:

  1. Найактивніший учасник: CatCap (Німеччина) - 10 угод
  2. Найбільша угода: CatCap (Німеччина) на суму 80 млн Євро
  3. Флагманська угода в Globalscope: Corbett Keeling (Великобританія) і Heal Partners (Угорщина), виступили фінансовими радниками SONEAS, провідного виробника хімічних препаратів в Угорщині, при продажу компанії UQUIFA, яка є підрозділом API Vivimed Group (Індія)
Наступна конференція Globalscope пройде навесні 2019 р. в Парижі, Франція.
Коротка інформація про мережу Globalscope:
Мережа складається з 55 компаній-партнерів, які представлені понад 600 інвестиційними професіоналами в 74 офісах в 48-ти країнах світу. За 2017р. партнери Globalscope успішно уклали близько 150 угод на загальну суму понад 3.8 млрд. EUR.
Для того щоб подивитися повний список і місце розташування партнерів мережі Globalscope, будь ласка, перейдіть за посиланням: http://www.globalscopepartners.com/members