Новини

До складу національної інвестиційної ради увійшов президент і генеральний директор компанії POSCO International Corporation Кім Янг-Санг

олодимир Зеленський своїм указом від 24 грудня 2019 року вніс зміни до складу національної інвестиційної ради. Одним з її учасників став президент і генеральний директор компанії POSCO International Corporation Кім Янг-Санг. 

Нагадаємо, що POSCO International Corporation в лютому 2019 року придбала 75% акцій зернового терміналу в Миколаєві, що належить Orexim Group. Capital Times виступила фінансовим радником Orexim Group в угоді із залучення інвестицій південнокорейської компанії Posco International Corp в зерновий термінал. 

Ми дуже раді, що після знакової угоди з купівлі зернового терміналу в Миколаївському морському порту, компанія POSCO International Corporation має намір активно допомагати Україні в реалізації її стратегії, націленої на збільшення інвестиційної привабливості в очах міжнародних інвесторів. Ми абсолютно впевнені, що досвід і зусилля Кім Янг-Санга нададуть істотну допомогу для досягнення даної мети.