fbpx

Фінансові послуги

Швидкість економічних змін та кон’юнктури ринку потребує прийняття ефективних бізнес рішень.

Саме тому, ми у Capital Times розробили систему фінансових аутсорсингових послуг для українських компаній та корпорацій, адаптували її під умови можливих форс-мажорів.


Наші експерти глибоко занурюються у ваш бізнес, враховують галузеву специфіку та економічну ситуацію, яка базується на наших макроекономічних дослідженнях.

Наші послуги:

Аналіз фінансової звітності

Монтажная область 22

Фінансове моделювання та аналіз

testМонтажная область 21

Дослідження сектору або ніші

testМонтажная область 1

Оцінка інвестиційних проєктів

testМонтажная область 4

Buy-side підтримка

Монтажная область 5

Презентації для інвесторів

Ключові переваги роботи з нами

testМонтажная область 1

Оптимізація витрат

Ми можемо виконувати завдання дешевше, ніж персонал наземного клієнта, що призводить до підвищення ефективності витрат

Економія часу

Ваша команда зможе зосередитися на більш важливих завданнях, таких як закриття угод, належна перевірка та стратегія портфоліо, замість того, щоб витрачати час на рутинну роботу

testМонтажная область 2

Якість

Оптимізація витрат досягається без шкоди для якості продукції. Результати проходять численні перевірки, щоб гарантувати бажаний результат

Дискретність і безпека

Завдяки професіоналізму нашої команди та нашим суворим процедурам ви можете бути в безпеці зі своїми даними та способом їх використання

Монтажная область 16

Індивідуальний підхід

До кожного завдання та клієнта підходять унікально, щоб отримати точно визначений результат

Надійність

Команда Capital Times постійно забезпечує високоякісні результати, коли вам потрібна наша допомога

Відгуки

“Another great work! I am pleased to recommend Capital Times as a reliable partner for outsourcing different analytical tasks.”
Arnold Holle
Managing Partner at Carlsquare
“Your high level of attention to detail, fluency in English and impressive knowledge of M&A research and process is obvious to see. Your work is outstanding”
Jim Keeling
Chairman & CEO at Corbett Keeling
“Tier 1 quality and highly responsive! Highly recommend and will definitely use them again”
John R. Sloan
President/CEO at J. Sloan & Co.
Дякую Capital Times за успішну та плідну співпрацю. Фахівці Capital Times дуже компетентні та відповідальні. Вони давали і продовжують давати багато цінних порад і завжди були готові швидко і ефективно вирішувати будь-які питання.
Юрій Буднік
Співвласник OREXIM
Ми як компанія і я особисто дуже вдячні Capital Times за плідну співпрацю та якісно виконану роботу. Із задоволенням рекомендую компанію Capital Times як надійного партнера у питаннях супроводу M&A угод
Віталий Седлер
Співвласник та CEO Intellias
Високо оцінюємо якість роботи компанії Capital Times. Слід зазначити високий професіоналізм у веденні переговорів та відстоюванні інтересів клієнта. Завдяки залученню Capital Times, починаючи з підготовки бізнесу до угоди та закінчуючи підписанням договорів, ми реалізували цілі «максимум» у цій транзакції.
Олександр Попов
Співвласник Terrasoft
Я висловлюю подяку команді Capital Times за професійний та відповідальний підхід до роботи. З упевненістю можу порекомендувати їх як кваліфікованого партнера у М&A.
Сергій Присяжнюк
CEO Vioil

Команда експертів

Сергій Гончаревич

Засновник Capital Times і основний акціонер Групи з 20-річним досвідом інвестиційних угод. Більш ніж 30 завершених М&A угод. Очолює напрямок Corporate Finance.

Артем Щербина

Директор з інвестицій, голова офісу R&D. 12 років практичного досвіду інвестування на глобальному ринку, управління портфелями активів та розробки інвестиційних стратегій.

Для довідки: у 2021 році наші експерти були єдиними, хто передбачив у макропрогнозі активізацію воєнних дій рф на території України. В основу наших прогнозів покладені розрахунки експертів із багаторічним досвідом та глибокою експертизою, тому такі дослідження є опорною точкою для планування наступного року.

Приклад макроекономічного дослідження щодо України 2022–2024

Scroll to Top