fbpx

нам 17 років

Сергій Гончаревич

Керуючий партнер Capital Times, co-founder Бдагодійного Фонду “Діти Героїв”

В червні Сapital Times виповнюється 17 років

Наші щорічні звіти були всякими, колись дуже багатими на досягнення, колись менше. Але ще ніколи я так не пишався цим дайджестом, як сьогодні, оскільки в ньому є найголовніше речення: у 2022 ми зберегли весь персонал та навіть розширили штат. Для мене компанія — це насамперед наш колектив. Рік за роком ми створювали команду експертів, кожен з яких є унікальним спеціалістом з глибокою експертизою та багатим досвідом. Завдяки нашим аналітикам і інвестиційним радникам ми були й залишаємося відомим гравцем на M&A-ринку України, і в цьому році, сподіваюся, займемо свою нішу й у Польщі з Молдовою, де відкрили два нові офіси.

Всі 17 років ми були поруч з бізнесом України, знаходили для нього оптимальні, сміливі або кардинально нові рішення, допомагали масштабуватися та закривати найскладніші M&A-угоди. Цьогоріч ми запустили два нових продукти для українського бізнесу, які допомагають максимально комфортно виходити на зарубіжні ринки.

Тож, продовжуємо працювати. Ми зробимо все, щоб ставати дедалі кориснішими для українського бізнесу та допомогти йому пережити скрутні воєнні часи. Завжди відкритий до діалогу.

Євген Кудрицький
Партнер Capital Times

Шановні клієнти та партнери,
Сьогодні Capital Times 17-років!
Протягом усіх цих років ми докладали всіх зусиль для розвитку наших стосунків із вами, нашими клієнтами та партнерами. Ваша довіра була і залишається для нас дуже важливою, особливо в цей нелегкий для країни період.
Наш пріоритет залишається незмінним – надавати допомогу і супровід українському бізнесу в закритті складних угод, втілювати ваші амбіції і стратегії в реальність.
У цьому новому році ми продовжуємо нашу роботу, поглиблюючи нашу експертизу і розвиваючи нові напрямки діяльності. Ми спрямовуємо наші зусилля в IT-сферу, а також виходимо на нові ринки і розробляємо нові продукти для різних галузей, в яких працюють наші клієнти. Ми ростемо разом з вами і основна наша мета і далі допомагати вам масштабуватися через M&A-угоди.
Від імені всієї команди Capital Times, я хотів би висловити глибоку вдячність за вашу довіру та підтримку. Без вас, наших клієнтів і партнерів, ми б не досягли таких висот.
Дякуємо, що робите нас частиною вашого успіху!

Кирило Крупенков
Директор з розвитку Польща, Молдова

Дорогі друзі, колеги та партнери.
Сьогодні нашій компанії виповнюється 17 років, і я щиро радий привітати всіх з цією подією! За всі ці роки ми виконали величезну роботу, досягли численних бізнес-цілей, створили нові продукти для ефективнішого масштабування бізнесу, створили дружню та продуктивну атмосферу.
Але це тільки початок: я переконаний, що на нас чекають ще численні перемоги та досягнення.
Наша компанія працює нарівні з найкращими світовими лідерами індустрії, і я пишаюся тим, що є частиною цієї чудової команди. Я вірю, що завдяки нашій стійкості, інноваційності та працьовитості, ми продовжимо рухатися тільки вперед.
Друзі та колеги, я від щирого серця бажаю нашій компанії ще багатьох успішних років. Нехай наша робота продовжуватиметься на основі цінностей, яких ми дотримуємось, з позитивною енергією та впевненістю в нашому майбутньому.

Наш воєнний рік

2022 був для нас нелегким, як і для всього бізнесу України, та попри всі труднощі ми:
– зберегли весь персонал і навіть розширили штат на нових співробітників;
– закрили 2 ключові для ринку України угоди: продаж IT компанії STEEL KIWI й купівля для компанії “Біосфера” заводу в Румунії та австрійського бренду AlUFIX;
– відкрили представництва в Польщі та Молдові;
– впровадили нові послуги для українського бізнесу.

Детально про наші новини — в дайджесті.

Globalscope Partners

Ми пишаємося бути частиною міжнародної мережі Globalscope.
2022 рік став рекордним для Globalscope Partners. M&A-компаніям, участникам мережі вдалося укласти 203 угоди загальною вартістю $20,8 млрд.
Capital Times є учасником мережі Globalscope, завдяки цьому ми маємо глибоке знання міжнародних ринків, корпоративних та фінансових інвесторів у кожному секторі для отримання максимальної віддачі для наших клієнтів.

M&A-огляд ринку України 2022

Наші аналітики наприкінці першого кварталу цього году, як зазвичай, підбили підсумки M&A-ринку України за 2022 рік.
Основні цифри:

 • Активність на M&A ринку України суттєво знизилась в 2022 році – було закрито 106 угод загальною вартістю $300 млн+
 • Сектор ТМТ залишається найбільш активним на ринку M&A України за результатами 2022 року, не зважаючи на падіння на 27%.
 • Кількість угод у сфері енергетики та природних ресурсів впала за рік більш ніж втричі. Варто також зазначити, що більше половини угод в секторі за рік були здійснені до 24-го лютого
 • На відміну від попередніх років, великих знакових угод у секторі важкої промисловості не відбулось: їх сумарна вартість не перевищила $50 млн.

Нові послуги для українського ринку

Аналітичний консалтинг

Проводимо попередню роботу перед виходом на міжнародні ринки. Аналітична підтримка, дослідження конкурентного середовища, фінансові моделі.

Вихід на міжнародні ринки

Повний супровід у процесі масштабування бізнесу на зарубіжні ринки через M&A-угоду

Наші аналітичні продукти​

Експерти Capital Times випустили Макроекономічне дослідження щодо України на 2022–2024 роки та багато аналітичних матеріалів стосовно економіки України та світу. Найцікавіше:

Дослідження «Наслідки війни для українського бізнеса»

Аналіз економічних втрат, завданих Україні під час війни з рф, та збитки, яких зазнали підприємства з різних секторів економіки.

Дослідження Економіка і валюта

Офіційний курс до кінця поточного року зміниться з поточного показника 36,56 грн/дол. у бік збільшення.Про це йдеться в прогнозі Capital Times від директора з інвестицій та голови департаменту R&D компанії Артем Щербина.

Дослідження — Gold Report 2023

Ви дізнаєтеся про 6 факторів, що впливають на ціну золота, а саме:

 • інфляційні ризики
 • ювелірні вироби
 • динаміка USD
 • економічні цикли
 • вартість виробництва
 • геополітичні ризики

CIO Monthly Digest. Травень

Серед основних тем дайджесту:

Інфляційний ризик знижується, що змінює риторику ФРС США

Ставка на emerging markets та збалансованість портфелю

Банківська криза в Європі

Вебінар

4 квітня Артем Щербина, Директор з інвестицій Capital Tіmes (Україна) та Roman Walker, Executive Director 1875 FINANCE (Швейцарія) поділилися думкою стосовно ризиків, що виникли для бізнесу через банківську кризу в Європі, та відповіли на запитання:

 • Як захистити свій бізнес від банківської кризи в Європі?
 • Що потрібно знати і які інструменти використовувати?

Соціальна відповідальність

Керуючий партнер Сергій Гончаревич і команда Capital Times продовжують надавати безперервну підтримку Благодійному Фонду “Діти Героїв”.

Наша місія
Допомогти Дітям Героїв прожити втрату найрідніших, щоб реалізувати свій особистісний та професійний потенціал і стати найкращими представниками української нації у світовій спільноті. Адже діти Героїв – самі Герої.

Фонд створено з метою допомоги дітям, які втратили одного або двох батьків під час російської агресії в Україні.
Ви можете долучитися до допомоги та зробити свій внесок.

Наші думки

Що відбувалось на M&A-ринку протягом 2022 року, які прогнози щодо цього року, чи є зацікавленість в інвестиціях, чи готові світові компанії розглядати проєкти з України, розповів Mind кофаундер фонду «Діти Героїв», керуючий партнер Capital Times Сергій Гончаревич.
Про переваги роботи з аутсорсинговими співробітниками розповів у статті «Аутсорсинг: підвищення ефективності та зниження витрат» інвестиційний аналітик Capital Times Ярослав Гончаренко
Україна, Київ
Молдова, Кишинів
Польща, Познань
Поділитися:
Facebook
Twitter
LinkedIn
Telegram
Email
Прокрутити вгору
18years