CAPITAL TIMES

INVESTMENT ADVISORY

Створюємо вартість бізнесу, готуємо компанії до системного зростання та масштабування через M&A-процеси.
Наші послуги​
Наші експерти проведуть вас через усі етапи транзакції: від першої консультації до успішного закриття угоди. Ми допоможемо вам укласти ефективну угоду на найвигідніших умовах. Ми з високою ймовірністю прогнозуємо можливі ризики та пропонуємо кілька варіантів їх вирішення.
Коли бізнес наших клієнтів готовий до стрімкого ривку і обмежений лише фінансовим ресурсом, ми, спільно з власником, розглянемо всі варіанти залучення капіталу, порекомендуємо кращий і реалізуємо його.
Системний розвиток компанії та її стійке поження на ринку неможливі без максимізації вартості бізнесу. Стратегія збільшення вартості повинна лежати в основі щоденного управління компанією та регулярно оновлюватися, з урахуванням низки зовнішніх та внутрішніх факторів.
Грамотна та своєчасна оцінка бізнесу допомагає залученню фінансування та значно підвищує інвестиційну привабливість компанії. Наші фахівці навчать вас грамотно керувати факторами, від яких залежить ціна активу, щоб ви змогли ефективно впливати на кінцеву вартість компанії.
Надійний спосіб мінімізації ризиків під час підготовки до угод інвестиційного характеру. За його підсумками, наша команда допоможе вам сформувати повноцінну картину діяльності компанії, її справедливу оцінку та надати рекомендації щодо усунення знайдених ризиків.

Комплексна послуга, яка допоможе вивести Ваші онлайн продажі на суттєво інший рівень. Аналіз та реорганізація бізнес процесів, маркетингової стратегії, рекламних активностей, співробітників, підрядників. Технічний аудит та впровадження новітніх digital технологій. Все це направлене на те, щоб отримувати максимальний прибуток вашого бізнесу в digital середовищі.

Ми допомагаємо нашим клієнтам вирішувати складні стратегічні та фінансові завдання.

32

закритих угоди

25

інвестиційних профессіонали

0

проєктів закрито
у 13 галузях

УЧАСНИК ВСЕСВІТНЬОЇ

МЕРЕЖІ

Globalscope Partners

0

задоволених клієнтів

0

угод

0

компаній

0

спеціалістів

$8

млрд (сума угод за 2021 рік)

НАШІ

ПАРТНЕРИ

інсайти та новини

Якого урожаю чекати цьогоріч та яким буде прибуток аграріїв

Урожай в Україні очікується на 32% менше за середній за останні 3 роки. Протягом 2022-2023 маркетингового року аграрний експортний потенціал України перевищить 50 млн т. Найбільше виручки аграріям принесе експорт кукурудзи.

Читати далі >>>

До 24 лютого 2022 р. в Україні проживало близько 37 млн осіб, а також 2,5 млн громадян на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Криму.

До 24 лютого 2022 р. в Україні проживало близько 37 млн осіб, а також 2,5 млн громадян на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Криму.

За даними ООН, із початком війни за межі України виїхали 8,8 млн українців. З них 3,3 млн уже повернулися. Тобто в інших країнах усе ще перебувають 5,6 млн. Половина з них — економічно неактивні: діти до 18 років, чоловіки й жінки старші 65 років. Близько 2,8 млн українців можуть працювати закордоном, але на сьогодні працевлаштувалося лише 25–30 % від усіх офіційно зареєстрованих біженців.

Читати далі >>>

M&A на мінімалках. Продати український бізнес під час війни – завдання із зірочкою. Хто має шанси його розв’язати

У січні 2022-го російські танки вже готувалися перетнути український кордон, але інвесторів це не надто зупиняло. Через пів року успішний продаж компанії – скоріше чудо, ніж закономірність. Інвестори готові ризикувати максимум на $10 млн, іноземні – чекають закінчення воєнного стану. Чому поодинокі винятки лише підкреслюють правило

Читати далі >>>

Globalscope Partners, мережа з 55 незалежних M&A-компаній, що розташовані в 48 країнах світу, закрила 226 угод протягом 2021 року на суму понад 8 мільярдів доларів США.

У 2021 році тисячі компаній по всьому світу «приходили до тями» після впливу пандемії Covid-19. Сотні цих компаній успішно використали експертизу M&A-компаній, що є

Читати далі >>>

27-30 квітня Globalscope Partners провела Весняну конференцію у Мюнхені.

27-30 квітня Globalscope Partners провела чергову Весняну конференцію у Мюнхені. Приймаючою стороною виступила компанія Carlsquare. На конференції традиційно було проведено зустрічі та обговорення M&A-активностей

Читати далі >>>

ВІДГУКИ

Дякую Capital Times за успішну та плідну співпрацю. Фахівці Capital Times дуже компетентні та відповідальні. Вони давали і продовжують давати багато цінних порад і завжди були готові швидко і ефективно вирішувати будь-які питання.
Юрій Буднік
Співвласник OREXIM
Ми як компанія і я особисто дуже вдячні Capital Times за плідну співпрацю та якісно виконану роботу. Із задоволенням рекомендую компанію Capital Times як надійного партнера у питаннях супроводу M&A угод
Віталий Седлер
Співвласник та CEO Intellias
Високо оцінюємо якість роботи компанії Capital Times. Слід зазначити високий професіоналізм у веденні переговорів та відстоюванні інтересів клієнта. Завдяки залученню Capital Times, починаючи з підготовки бізнесу до угоди та закінчуючи підписанням договорів, ми реалізували цілі «максимум» у цій транзакції.
Олександр Попов
Співвласник Terrasoft
Я висловлюю подяку команді Capital Times за професійний та відповідальний підхід до роботи. З упевненістю можу порекомендувати їх як кваліфікованого партнера у М&A.
Сергій Присяжнюк
CEO Vioil

КОНТАКТИ

Київ, вул. Ярославська, 58, БЦ «Астарта», блок «А», 2 поверх

 
 

+380 (44) 499 88 34

office@capital-times.com